Andrzej Fonfara – Marcin Najman na Clout MMA 1

Andrzej Fonfara – Marcin Najman na Clout MMA 1

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Na premierowej gali Clout MMA 1 dojdzie do walki Andrzej Fonfara – Marcin Najman.

Andrzej Fonfara zmierzy się z Marcinem Najmanem na Clout MMA 1

Już 5 sierpnia 2023 roku federacja Clout MMA zadebiutuje na warszawskim Torwarze. Organizacja, napędzana przez Lexy i Sławomira Peszkę, właśnie ogłosiła pierwszą walkę premierowej gali. Będzie nią pojedynek Andrzej Fonfara vs Marcin Najman.

Andrzej Fonfara to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich pięściarzy. Był mistrzem świata federacji IBO, a prywatnie, jest zagorzałym kibicem Legii Warszawa. Nie może więc dziwić, że dostanie okazję walki przed własną publicznością. Jego rywalem będzie Marcin Najman. Obaj panowie nie pałają do siebie sympatią, a organizatorzy zapowiadają, że szykują się naprawdę potężne grzmoty. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Andrzej Fonfara. Kurs na zwycięstwo “Polskiego Księcia” wynosi w tej chwili 1.15.

Kibice czekają, aż federacja Clout MMA ogłosi kolejne nazwiska gali oznaczonej numerem jeden. Już teraz pewne jest, że będzie się działo na warszawskim Torwarze!