GP Wielkiej Brytanii 2022: wyniki live, gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Na 3 lipca 2022 roku zaplanowane zostało Grand Prix Wielkiej Brytanii. Gdzie dostępne będą wyniki F1 Wielka Brytania na żywo? Podajemy najważniejsze informacje przed zawodami.

f1 wielka brytania na żywo

F1 Wielka Brytania wyniki na żywo – gdzie śledzić?

GP Wielkiej Brytanii 2022 wyniki bez najmniejszego kłopotu będzie można śledzić w sieci. Najważniejsze informacje na temat wyścigu pojawiać się będą na profilach społecznościowych Formuły 1. Warto tam zaglądać, by być na bieżąco.

Na oficjalnej stronie F1 dostępne będą szczegółowe wyniki F1 Wielka Brytania live. Bez wątpienia warto odwiedzić to miejsce, by wiedzieć jak najwięcej o osiągnięciach poszczególnych kierowców w trakcie rywalizacji na torze Silverstone.

GP Wielkiej Brytanii 2022 transmisja – gdzie oglądać?

Zmagania można obstawiać, a nawet oglądać u bukmacherów. Którego wybrać? W znalezieniu odpowiedzi na to pytanie pomoże poniższa tabela.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Odbierz bonus

Betclic

Cashback do 200 zł

Odbierz bonus

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

Odbierz bonus

F1 Wielka Brytania gdzie oglądać w telewizji? Zmagania będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Eleven Sports 1.

Zastanawiasz się GP Wielkiej Brytanii gdzie obejrzeć w internecie? Będzie to możliwe między innymi na platformie WP Pilot. Jest ona dostępna choćby na komputerach, a także urządzeniach mobilnych, takich jak laptopy, smartfony czy tablety.

GP Wielkiej Brytanii 2022 – godzina, o której?

GP Wielkiej Brytanii odbędzie się 3 lipca 2022 roku. Wyścig poprzedzi parada kierowców, którą przewidziano w harmonogramie na godzinę 14:00. O 15:00 rozpocznie się telewizyjne studio, natomiast sam wyścig zaplanowany został na 16:00.