GP Włoch 2022 wyniki: wyścig F1 na żywo (11.09.2022)

Na 11 września 2022 zaplanowany został kolejny F1 wyścig. Niewątpliwie warto poświęcić trochę czasu, by obejrzeć transmisję ze zmagań we Włoszech. Jeżeli ktoś nie może tego uczynić, to dobrą alternatywą są wyniki, które można śledzić “na żywo”.

F1 wyścig

F1 Włochy wyniki na żywo – 11.09.2022

Oczywiście nie będzie żadnego problemu z tym, by znaleźć F1 Włochy wyniki na żywo. Będą one dostępne chociażby w poniższym oknie. Już teraz zachęcamy do uważnego śledzenia zmagań na włoskim torze.

GP Włoch wyniki będzie można śledzić 11 września 2022 roku od godziny 15:00. Właśnie na tę porę przewidziano początek zmagań najlepszych kierowców F1 na świecie. Czy Max Verstappen potwierdzi fenomenalną formę i znów wygra? Czas pokaże.

Gdzie oglądać transmisję z GP Włoch 2022 na żywo?

Formuła 1 na żywo to nie tylko wyniki, ale i transmisje. Tym razem zmagania będzie można śledzić na Eleven Sports 1 – jest więc szansa na to, by obejrzeć rywalizację w wysokiej jakości. Więcej możliwości ukazuje poniższa tabela.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Przekaz z GP Włoch 2022 na żywo rozpocznie się o godzinie 14:55, a więc pięć minut przed rozpoczęciem zmagań. Wcześniej zorganizowane zostanie godzinne studio. Eksperci będą dzielić się przewidywaniami przed następną rundą mistrzowskiego cyklu.

F1 na żywo można śledzić też na takich platformach jak między innymi Canal+ online i WP Pilot. To wygodne rozwiązania, choćby z uwagi na to, że można ich używać z poziomu urządzeń mobilnych.