Grand Prix Włoch – gdzie oglądać wyścig F1 na żywo? Transmisja i stream online za darmo

11 września to data kolejnych zmagań w ramach Formuły 1. Na ten dzień zaplanowano rywalizację we Włoszech. W tym tekście wyjaśniamy wam GP Włoch gdzie oglądać w telewizji i internecie.

gp włoch gdzie oglądać

Gdzie oglądać GP Włoch stream online za darmo?

Z pewnością wiele osób zastanawia się F1 Włochy gdzie oglądać. Nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem transmisji z tych zawodów. Pomocna może okazać się choćby poniższa tabela – również dla tych, którzy szukają właściwego miejsca na obstawienie następnej rundy mistrzowskiego cyklu.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

F1 GP Włoch transmisja telewizyjna, na jakim kanale?

Gdzie oglądać F1 w telewizji? Odpowiedź na to pytanie jest banalna. Przekaz live znajdziesz na Eleven Sports 1. O 12:55 rozpocznie się transmisja z parady kierowców. Na 13:55 przewidziany został natomiast początek studia, podczas którego głos zabiorą eksperci.

14:55 to kolejna ważna godzina. Właśnie o tej porze zainicjowana zostanie Formuła 1 transmisja z Grand Prix Włoch. Z pewnością przed telewizorami zasiądzie wielu sympatyków sportów motorowych, a wszystko po to, by móc emocjonować się kolejną batalią najlepszych kierowców F1.

Czy Max Verstappen znów okaże się najlepszy i sięgnie po triumf? Czas pokaże. Fakty są jednak takie, że obecnie ten doświadczony zawodnik jest w znakomitej formie i znajduje się na autostradzie prowadzącej w stronę tytułu mistrza świata.

O której GP Włoch? Godzina wyścigu

Teraz każdy już wie, Formuła 1 Włochy gdzie oglądać w telewizji czy internecie. Warto zatem przypomnieć, że wyścig, który zaplanowano na 11 września, rozpocznie się o godzinie 15:00.

Oprócz wymienionych opcji, będą też dwie inne możliwości, by obejrzeć wyścig F1 online. Transmisja z Włoch pojawi się na takich platformach jak WP Pilot czy Canal+ online. Dostęp jest płatny.