Hat-trick Milika! Kolejny raz to zrobił! Zobacz WIDEO

Hat-trick Milika! Kolejny raz to zrobił! Zobacz WIDEO

Minęło półtorej miesiąca, odkąd Arkadiusz Milik zdobył poprzedniego hat-tricka w barwach Olympique Marsylia, a Polak znów to zrobił.

Kolejny hat-trick Milika. Tym razem przeciwko Angers

To był wyjątkowo szalony mecz. Olympique Marsylia przed własną publicznością przegrywało już 0:2 z Angers i to po 11 minutach meczu. Jednak marsylczycy byli w stanie odwrócić losy spotkania, które zakończyło się zwycięstwem 5:2. Trzy bramki zdobył Arkadiusz Milik. Czy dzięki temu polepszy swoją sytuację w klubie Ligue 1 i zyska zaufanie trenera, którego od dłuższego czasu, jak pisze prasa, mu brakuje?

Zobacz hat-trick Milika. Pierwsze trafienie Polak zanotował w 18. minucie meczu, kiedy świetnie prostopadłym podaniem w pole karne wprowadził go Guendozi. Arkadiusz Milik wbiegł w tempo i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, delikatną podcinką skierował piłkę do siatki.

W 70. minucie meczu Arkadiusz Milik zanotował drugie trafienie. Wykorzystał fatalny błąd defensywy Angers i z okolic 11. metra skierował głową piłkę do pustej bramki.

Milikowi wciąż było jednak mało. Hat-tricka skompletował osiem minut później. Z prawej strony piłkę w pole karne wbił Under, a Milik urwał się obrońcom i strzałem w pełnym biegu z pola bramkowego nie dał szans golkiperowi Angers.

To była świetna pogoń Olympique Marsylia za wynikiem, ale przede wszystkim fantastyczny wieczór Arkadiusza Milika! Polak z pewnością wysłał jasny sygnał, że wraca do szczytu formy. Czy pozostanie w Marsylii a może zgłoszą się po niego inne kluby? Już wcześniej mówiło się o sporej kolejce po Polaka, a po takim występie, chętnych może być jeszcze więcej.

Interesujesz się skokami? Zobacz, jak wypadli Polacy w kwalifikacjach w Pekinie.