Hurkacz – Fucsovics kiedy, o której, gdzie oglądać mecz ATP Stuttgart 2022?

Hubert Hurkacz przystępuje do rywalizacji w grze pojedynczej na turnieju ATP Stuttgart 2022. Pierwszym rywalem Polaka będzie Węgier, Marton Fucsovics. Wiemy, kiedy gra Hurkacz, o której i gdzie obejrzeć mecz na żywo.

Hurkacz - Fucsovics kiedy

Kiedy Hurkacz – Fucsovics? O której godzinie początek meczu?

Po cichu liczyliśmy, że Hubert Hurkacz zagra na korcie centralnym, ale niestety tak się nie stanie. Polak wystąpi jako drugi na korcie po zakończeniu spotkania deblowego, które rozpocznie się o godzinie 12:00. W związku z tym początek meczu Hurkacza 9 czerwca 2022 roku, około godziny 13:30 – 14:00. Przypomnijmy, że Hubert Hurkacz na ATP Stuttgart 2022 rozstawiony jest z numerem trzecim, a w pierwszej rundzie turnieju otrzymał wolny los.

Gdzie oglądać mecz Hurkacza z Fucsovicsem? Transmisja na żywo

Pierwszy tegoroczny singlowy mecz Hurkacza na trawie obejrzysz na platformie Viaplay. Mecz Hurkacz – Fucsovics nie będzie transmitowany na żywo w żadnej polskiej telewizji, ale mamy dobrą informację. Darmową transmisję znajdziesz w zakładach bukmacherskich Fortuna. Zarejestruj się, korzystając z poniższego linka i odbierz ciekawe bonusy powitalne, w tym darmowy zakład.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ

Jeżeli chcesz obstawiać, sprawdź też typy, które przygotowaliśmy.