Mecz Igi Świątek dzisiaj przełożony. Jest nowa data (BNP Paribas Warsaw Open 2023)

wta-tokio-2023
Icon Sport

Niestety, Iga Świątek nie pojawi się w piątek na kortach warszawskiej Legii, aby zagrać mecz ćwierćfinałowy przeciwko Lindzie Noskovej. Plany Polki i organizatorów kolejny raz pokrzyżowały opady deszczu. Wiadomo już o nowej dacie. Kiedy gra Świątek mecz?

Iga Świątek nie zagra dzisiaj. Mecz Polki przełożony na sobotę

Organizatorzy poinformowali, o przełożeniu meczu Igi Świątek. Dzisiaj, tj. w piątek 28 lipca, Polka miała zagrać przeciwko Lindzie Noskovej w ćwierćfinale BNP Paribas Open 2023. “Szkoda, że dziś się nie zobaczymy, ale są rzeczy, na które nie mamy wpływu. Do jutra!” – napisała na Twitterze Iga Świątek.

W związku z opadami deszczu, dzisiejsza sesja gier rozpocznie się dopiero około godziny 14:00 (oczywiście pod warunkiem, że pogoda na to pozwoli). Wobec tego mecz Igi Świątek dzisiaj został przeniesiony na jutro. Kiedy gra Świątek? Jej mecz w sobotę, 29 lipca 2023 roku, około 11:30 (po meczu Stefanini – Siegemund).

Iga Świątek w ćwierćfinale BNP Paribas Warsaw Open 2023 zagra przeciwko Lindzie Noskovej. Rewelacyjna 18-letnia tenisistka z Czech spróbuje sprawić niespodziankę, ale wszyscy eksperci przewidują wygraną Polki, która jest główną faworytką turnieju w Warszawie. Jazda Iga!