Kalendarz kibica na weekend

Na dworze coraz zimniej, ale w weekend kibiców rozgrzeją spotkania piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki oraz futsalu. Ponadto znów ciekawie czas będzie można spędzić czas na Arenie Lublin.

LUBLIN

Sobota

Piłka nożna (III liga) – 15.00 Motor Lublin – Wisłoka Dębica (stadion, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie).

Piłka ręczna (II liga) – 14.00 AZS UMCS Lublin – KKS Konstantynów Łódzki (hala Globus przy ul Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie).

Futsal (I liga) – 17.00 AZS UMCS Lublin – GKS Komprachcice (hala Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie).

Siatkówka (III liga mężczyzn) – 17.00 LKPS Pszczółka Lublin – SKF ESKA Janów Lubelski (hala Cukrownika przy ul. Krochmalnej w Lublinie).

 

Niedziela

Koszykówka (I liga kobiet) – 15.00 AZS UMCS II Lublin – Politechnika Gdańska (hala MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie).

Koszykówka (II liga mężczyzn) – 18.00 Stalma AZS UMCS Lublin – AZS AGH Alstom Kraków (hala MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie).

Piłka nożna (CLJ) – 15.00 Motor Lublin – KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski (stadion, przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie).

Piłka nożna (Mecz pokazowy) – 16.00 Orły Jerzego Engela – Oldboye Górnika Łęczna (stadion Arena Lublin przy ul. Krochmalnej w Lublinie).

 

ŚWIDNIK

Sobota

Piłka nożna (III liga) – 14.00 Avia Świdnik – Tomasovia (stadion przy ul. Sportowej 2 w Świdniku).

Siatkówka (I liga) – 18.00 Avia Świdnik – UMKS Kęczanin Kęty (hala SP nr 7 przy al. Armii Krajowej w Świdniku).

 

ŁĘCZNA

Niedziela

Piłka nożna (IV liga) – 15.00 Górnik II Łęczna – Orion Niedrzwica (stadion przy Al. Jana Pawła II w Łęcznej).

 

PUŁAWY

Sobota

Piłka nożna (II liga) – 16.00 Wisła Puławy – MKS Kluczbork (stadion przy ul. Hauke-Bosaka w Puławach).

Piłka ręczna (PGNiG Superliga mężczyzn) – 18.00 Azoty Puławy – Zagłębie Lubin (hala MOSiR przy ul. Partyzantów w Puławach).

 

BIAŁA PODLASKA

Sobota

Piłka nożna (III liga) – 15.00 Podlasie Biała Podlaska – Orzeł Przeworsk (stadion MKS Podlasie ul. Piłsudskiego 38).

 

CHEŁM

Niedziela

Piłka nożna (III liga) – 15.00 Chełmianka – Karpaty Krosno (Stadion Miejski przy ul. I Pułku Szwoleżerów w Chełmie).

 

ZAMOŚĆ, ŻÓŁKIEWKA

Sobota

Piłka nożna (IV liga) – 14.00 AMSPN Hetman Zamość – Omega Stary Zamość (Stadion OSiR przy ul. Królowej Jadwigi w Zamościu).

 

Niedziela

Piłka nożna (III liga) – 14.00 Hetman Żółkiewka – Stal Rzeszów (Stadion Miejski w Żółkiewce).

 

DĘBLIN

Niedziela

Piłka nożna (IV liga) – 14.00 Czarni Dęblin – Lewart Lubartów.

 

SÓL

Niedziela

Piłka nożna (IV liga) – 15.00 Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź (stadion w Soli).

 

OPOLE LUBELSKIE

Niedziela

Piłka nożna (IV liga) – 14.00 Opolanin Opole Lubelskie – Ruch Ryki (Stadion Miejski w Opolu Lubelskim im. Mariana Drańskiego).

 

JANÓW LUBELSKI

Niedziela

Piłka nożna (IV liga) – 15.00 Janowianka Janów Lubelski – Grom Kąkolewnica (Stadion Miejski w Janowie Lubelskim).

 

ŁUKÓW

Niedziela

Piłka nożna (IV liga) – 15.00 Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice (Stadion Miejski w Łukowie).

 

WŁODAWA

Niedziela

Piłka nożna (IV liga) – 15.00 Włodawianka Włodawa – Powiślak Końskowola (Stadion OSiR we Włodawie).

 

MIĘDZYRZEC PODLASKI

Sobota

Siatkówka (II liga mężczyzn) – 18.00 MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – Czołg AZS UW Warszawa (hala ZPO nr 3 przy ul. Leśnej w Międzyrzecu Podlaskim).

0 0 vote
Article Rating