Kiedy gra Iga Świątek z Rybakiną? O której finał World Tennis League?

Świątek Osorio typy

Iga Świątek i jej drużyna, The Kites awansowali do finału World Tennis League, w którym zagrają przeciwko The Hawks. Częścią tego meczu będzie pojedynek Świątek – Rybakina. Kiedy gra Iga Świątek? O której godzinie najbliższy mecz? Znamy już szczegóły rywalizacji oraz to, gdzie oglądać transmisję!

Kiedy gra Świątek z Rybakiną? O której godzinie?

  • Kiedy mecz Świątek? 24.12.2022.
  • O której gra Świątek? Około 15:00 czasu polskiego.

Iga Świątek nie odpoczywa w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Polka spędzi ją w gorącym o tej porze Dubaju, gdzie zagra w finale World Tennis League. Rywalką liderki światowego rankingu będzie Elena Rybakina. To mecz w ramach finału World Tennis League, gdzie oprócz Świątek i Rybakiny, zagrają także Auger-Aliassime z Zverevem oraz mecz miksta. Kto wygra? The Kites z Igą czy przeciwnicy, The Hawks? Oto jest pytanie.

Mecz Iga Świątek – Elena Rybakina będzie pierwszym meczem w kolejności. Na sam koniec zagra Auger-Aliassime i Zverev. W związku z tym Świątek i Rybakina powinny rozpocząć około 15:00 czasu polskiego.

Wiemy też, gdzie oglądać mecz Świątek – Rybakina. Transmisja na Canal+ Sport oraz na stronie legalnego bukmachera Betclic. Polka jest faworytką. Wygrała już w Dubaju dwa mecze i to dwukrotnie 2:0. Elena Rybakina na World Tennis League finał osiągnęła także dzięki swoim i partnerów sukcesom. Kazaszka wygrała z Sabalenką i Garcią.

Wiadomo kiedy gra Świątek, ale warto też sprawdzić historię bezpośredniej rywalizacji. Do tej pory Iga grała raz z Eleną. W zeszłym roku w Ostravie, Świątek wygrała 2:0. Czas na powtórkę z rozrywki! Jazda Iga!

Oglądaj tutaj