Kiedy gra Świątek? O której godzinie, z kim, gdzie oglądać?

Kiedy gra Świątek

Niestety, ale Australian Open nie potoczył się po myśli Polki. Wiemy jednak już, kiedy gra Iga Świątek następny mecz i turniej. Światek w lutym zagra w dwóch imprezach na Bliskim Wschodzie – w Dausze oraz Dubaju.

Kiedy gra Iga Świątek? WTA w Doha następnym turniejem

Kiedy gra Świątek? Następny turniej, na którym wystąpi Polka odbędzie się w Dausze. Impreza w stolicy Kataru rozpocznie się 13 lutego i potrwa do 19 lutego 2023 roku. Co warte podkreślenia, Iga Świątek wygrała w Dausze przed rokiem. Co jeszcze bardziej ciekawe, choć impreza ma rangę WTA 500, to zgłosiło się do niej aż 9 zawodniczek z czołowej 10 rankingu. Zabraknie jedynie Greczynki, Marii Sakkari. W związku z tym, rywalkami Igi Świątek będą m.in. Jabeur, Pegula, Garcia, Sabalenka, Gauff, Kasatkina czy Kudermietowa. Można rzec, że cała śmietanka kobiecego tenisa.

Skoro wiesz już, kiedy gra Iga Świątek następny turniej, rzućmy jeszcze okiem na zeszłoroczne zmagania w Doha, które zakończyły się, jak wspomnieliśmy zwycięstwem Polki. Iga w finale Qatar TotalEnergies Open, bo tak oficjalnie nazywa się ten turniej, pokonała Arynę Sabalenkę. Liczymy na powrótkę z rozrywki w tym roku.

Wiadomo też, kiedy gra Świątek kolejny turniej po WTA Doha. Będzie to impreza w niedalekim Dubaju, gdzie zmagania potrwają od 19 do 25 lutego 2023 roku. Przed Polką zatem intensywny czas na Bliskim Wschodzie.

Następny mecz Świątek, kiedy i z kim gra na WTA w Dausze?

Wiemy już kiedy gra Iga Świątek, ale nie wiemy z kim i dokładnie w jakim dniu. Na WTA Doha drabinka nie została jeszcze rozlosowana. Będziemy zamieszczać stosowne aktualizacje naszego tekstu wraz z kolejnymi postępami organizatorów. Póki co wiadomo, że WTA Doha startuje 13 lutego 2023 roku.

Przypomnijmy, że wszystkie mecze Igi Świątek możesz oglądać w zakładach bukmacherskich Betclic. Wymagana jest darmowa rejestracja konta.

Oglądaj tutaj