Kiedy gra Świątek z Tomljanović w 2. rundzie WTA Toronto 2022? O której godzinie początek meczu?

Iga Świątek rozpoczyna kolejny w tym sezonie turniej. Czas na WTA Toronto 2022. W pierwszej rundzie Polka otrzymała wolny los, a w drugiej zmierzy się z Australijką, Alją Tomljanović. Wiemy kiedy gra Świątek. O której mecz? Sprawdź szczegóły w tekście.

kiedy gra Świątek

Sprawdź, kiedy gra Iga Świątek z Alją Tomljanović, o której mecz?

Polka rozpocznie rywalizację na WTA Toronto 2022 od kortu centralnego. Pojedynek Świątek – Tomljanović zaplanowano jako drugi w kolejności, podczas czwartkowej sesji, rozpoczynającej się o godzinie 17:00 czasu polskiego. W związku z tym, odpowiadając na pytanie kiedy gra Świątek, można spodziewać się początku meczu 10 sierpnia 2022 roku, około godziny 18:45 – 19:15 czasu polskiego.

Co ciekawe, obie panie zmierzyły się ze sobą do tej pory jeden raz. Ostatni i jedyny jak na razie bezpośredni mecz miał miejsce właśnie w Toronto w 2019 roku. Tomljanović skreczowała w pierwszym secie przy stanie 4:1 dla Igi Świątek. Najbliższy mecz Świątek – Tomljanović obejrzysz na Canal+ Sport, Canal+ Sport Online oraz na stronach legalnych bukmacherów takich, jak Betclic, Fortuna oraz STS.