Kiedy mecz Świątek – Azarenka? O której godzinie gra następne spotkanie Polka na WTA Rzym 2022?

Wiemy już, że w następnej rundzie WTA Rzym 2022, Iga Świątek zagra z Victorią Azarenką. Kiedy mecz Świątek, o której godzinie gra Polka? Znamy szczegóły.

ŚWIĄTEK WYGRAŁA, A ZATEM CZAS NA ĆWIERĆFINAŁ.

Kiedy gra Iga Świątek z Victorią Azarenką? Kiedy następny mecz WTA Rzym 2022?

Spotkanie Świątek – Azarenka odbędzie się w czwartek, 12 maja 2022 roku. Iga Świątek zagra kolejny raz na korcie centralnym. Wiemy już także, że mecz Świątek rozpocznie się nie wcześniej, niż o godzinie 13:00.

Kiedy gra Świątek z Azarenką? To spotkanie zostało zaplanowane jako drugie, w sesji rozpoczynającej się o godziny 11:00. Przed Świątek – Azarenka na korcie centralnym zagra para De Minaur – Zverev.

kiedy Świątek - Azarenka

Będzie to mecz 3. rundy, czyli de facto 1/8 finału. Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką. Zwłaszcza po tym, jak dobrą dyspozycję pokazała w swoim pierwszym meczu WTA Rzym 2022, gdzie po dłuższej, jak na nią przerwie, spowodowanej absencją w Madrycie, już po chwili otarła z siebie kurz i weszła na właściwe obroty, prezentując świetny tenis. Wystarczyła 1 godzina i 9 minut, żeby wygrać i awansować właśnie do trzeciej rundy, gdzie zagra z Azarenką.