KSW 68 kiedy, kto walczy? Znamy coraz więcej szczegółów

Poznaliśmy już szczegóły następnej gali KSW 68. Kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto na niej zawalczy? Sprawdź, bowiem zapowiada się kozacko!

KSW 68 – kiedy i gdzie następna gala?

  • 19.03.2022 
  • Radom

Konfrontacja Sztuk Walki przyspiesza tempo. Tak, jak zapowiadała przy podpisywaniu kontraktu z Viaplay – a więc jedna gala w miesiącu – tak robi. KSW 68 odbędzie się już 19 marca 2022 roku w Radomiu. Kibice będą świadkami z pewnością wielu elektryzujących pojedynków, a już teraz, odkryto część kart. Kolejne będą ujawniane zapewnie, jak to zwykle w przypadku Konfrontacji Sztuk Walki bywa, systematycznie.

KSW 68 – kto walczy, karta walk

Wszyscy, którzy zastanawiali się, jaka będzie na KSW 68 karta walk i kto zawalczy, już mogą odetchnąc z ulgą. Wiadomo, że głównym daniem wieczoru będzie pojedynek o pas kategorii piórkowej, pomiędzy Salahdinem Parnasse, a Danielem Rutkowskim. Francuz wrócił na zwycięską ścieżkę, zdobywając pas, pokonując w rewanżowej walce na KSW 65 Daniela Torresa. Rutkowski zadebiutował w organizacji na KSW 64, pokonując Filip Pejicia. W międzyczasie stoczył też wygraną walkę bokserską na gali Babilonu. Ciekawostką jest fakt, że w ostatnim czasie, zarówno Parnasse, jak i Rutkowski pokonali groźnego Pejica. Naturalną koleją rzeczy wydawało się i jest zatem ich bezpośrednie zestawienie. Po grafiką prezentujemy częściową kartę walk KSW 68.

ksw 68

  • Salahdine Parnasse vs. Daniel Rutkowski
  • Damian Janikowski vs. ?
  • Patryk Kaczmarczyk vs. Michał Domin
  • Albert Odzimkowski vs. ?
  • Michał Kita vs. Ricardo Prasel

Początkowo w karcie KSW 68 uwzględniony był także niepokonany Szamil Musajew. Rosjanin został jednak z niej “zdjęty”, a KSW dołączyło do federacji i organizacji sportowych, które wykluczają Rosjan ze swoich imprez. Zobacz też, jak oglądać i  gdzie KSW oraz ile to kosztuje.

Zobacz też znane już szczegóły KSW 69 i KSW 70.

5 1 vote
Article Rating