KSW 69 i KSW 70 kiedy i kto walczy? Są już pierwsze informacje!

ksw 70

Za nami emocjonująca gala KSW 68, a już poznaliśmy pierwsze szczegóły dwóch następnych wydarzeń, a więc KSW 69 i KSW 70. Kiedy, gdzie i kto zawalczy na nadchodzących galach?

Są już pierwsze informacje o KSW 69 i KSW 70

Salahdine Parnasse obronił pas mistrzowski kategorii piórkowej, poddając Daniela Rutkowskiego. Ponadto na zakończonej gali, zwycięstwa odnieśli Tomasz Romanowski czy Damian Janikowski. Ta gala to już jednak przeszłość, a my zaglądamy w przyszłość. Co nas czeka na KSW 69 i KSW 70? Kiedy się obędą, kto zawalczy i gdzie będą miały miejsce?

Nieco ponad miesiąc włodarze największej polskiej federacji każą nam czekać na następną galę. Dokładnie 23 kwietnia odbędzie się KSW 69. Gdzie? W warszawskim studio ATM. Podczas tej gali Sebastian Przybysz będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii koguciej. Kto jeszcze walczy na KSW 69? Zobaczymy także wyczekiwany i spekulowany od dłuższego czasu pojedynek Cezarego Kęsika z Pawłem Pawlakiem.

Organizatorzy poszli jednak o kilka kroków dalej i ujawnili także szczegóły KSW 70. Kto walczy, gdzie i kiedy? Event odbędzie się 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, a w walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego. Na ten moment nie jest znany jeszcze rywal Pudziana. Wiadomo, że w Łodzi kibice będą mogli podziwiać też kickboxera Radosława Paczuskiego, który zadebiutuje w klatce KSW.

  • Kiedy KSW 69, kto walczy? 23 kwietnia 2022 roku, Warszawa. Na karcie walk m.in. Sebastian Przybysz (walka o pas) oraz pojedynek Kęsik vs Pawlak.
  • Kiedy KSW 70, kto walczy? 28 maja 2022 roku, Łódź. Na karcie walk m.in. Mariusz Pudzianowski oraz Radosław Paczuski.

Oj zapowiadają się przeogromne emocje, zarówno na KSW 69, jak i na KSW 70. Tego po prostu nie można przegapić. Sprzedaż biletów już ruszyła, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne nazwiska, które zaprezentują się kibicom podczas warszawskiej oraz następnej, łódzkiej gali spod szyldu KSW. Standardowo obie te gale będzie można także oglądać w serwisie Viaplay.