KSW 70 kiedy? Kto walczy, gdzie? Szykują się spektakularne emocje!

Za nami niezwykle emocjonująca gala KSW 69, podczas której zwycięstwo odniósł między innymi Paweł Pawlak. Najlepsza organizacja mma w Europie nie zwalnia tempa. Czas na KSW 70. Kiedy i gdzie? Sprawdź wszystkie szczegóły w naszym tekście.

KSW 70 – kiedy gdzie?

  • 28.05.2022
  • Atlas Arena Łódź

Najbliższa gala KSW 70 odbędzie się 28 maja 2022 roku w legendarnej już dla tej federacji łódzkiej Atlas Arenie. Gościła ona już siedem gal, a czas na ósmą. Kolejny raz, nikt nie ma wątpliwości, że jedna z największych aren widowiskowych w Polsce zapełni się co do ostatniego miejsca. Zwłaszcza, że federacja szykuje kilka znakomitych i elektryzujących starć. Odkryte zostały już pierwsze karty.

ksw 70

Karta walk KSW 70 – kto walczy?

Jak wygląda w przypadku KSW 70 karta walk? W walce wieczoru Mariusz Pudzian Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. To starcie dwóch legend KSW. Czy “śliski” w oktagonie Materla pokona piekielnie silnego Pudzianowskiego? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice. Oprócz tego, będziemy świadkami rematchu, pomiędzy Odzimkowskim, a Quinnem. Ich pierwsza walka zakończyła się “no contest” po tym, jak Odzimkowski przypadkowo sfaulował rywala.

To jeszcze nie koniec emocji na KSW 70. Kiedy gala się rozpocznie, emocje będą buzować także na myśl o pojedynku punchera Rafała Kijańczuka z byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego, Ivanem Erslanem. Na gali KSW 70 kibicom zaprezentuje się także nowa twarz. Jeden z najlepszych polskich kickbokserów, Radosław Paczuski przechodzi do mma. Czy to będą narodziny nowej gwiazdy federacji? Niewykluczone, że tak.

Znamy już coraz więcej szczegółow odnośnie KSW 70. Więcej informacji tutaj.