KSW 72 gdzie oglądać? Jak wykupić PPV? Czy można obejrzeć online za darmo?

Miłośnicy sportów walki tylko czekali na ten dzień! 23 lipca 2022 roku odbędzie się kolejna gala KSW. Zastanawiasz się KSW 72 gdzie oglądać? Mamy odpowiedź!

Gdzie obejrzeć KSW 72? Jak wykupić?

Przed nami kolejne wielkie wydarzenie pod szyldem KSW. Tym razem zmagania toczyć się będą w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach, a walką wieczoru będzie starcie między Tomaszem Romanowskim i Andrzejem Grzebykiem. W naszym tekście zawarliśmy informację na temat tego, gdzie znajdziesz KSW 72 PPV.

KSW 72 gdzie oglądać

KSW 72 PPV na Viaplay – jak obejrzeć i wykupić, ile to kosztuje?

Gala KSW 72 zaplanowana została na 23 lipca. Zmagania toczyć się będą w Kielcach. Początek wydarzenia przewidziano natomiast na godzinę 19:00.

Oczywiście tradycyjnie dostępny będzie KSW 72 stream. Znajdziesz go wyłącznie na platformie online Viaplay. Miesięczna subskrypcja to wydatek na poziomie 34 zł.

KSW jak wykupić dostęp do transmisji? Należy wykonać kilka bardzo prostych kroków.

  1. Przejdź na stronę internetową viaplay.pl.
  2. Załóż konto – proces trwa bardzo krótko i nie jest skomplikowany.
  3. Podaj dane karty i zaakceptuj warunki subskrypcyjne w ramach Viaplay Total.
  4. Ciesz się z miesięcznego dostępu do platformy Viaplay.
  5. Podpinając kartę, automatycznie zgadzasz się na comiesięczne pobieranie środków. W każdym momencie możesz jednak z tego zrezygnować.

Na platformie Viaplay dostępna będzie transmisja z gali KSW 72 dla kibiców z Polski, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Holandii, Estonii, Litwy, a także Łotwy. W pozostałych krajach przekaz live będzie można śledzić za pośrednictwem serwisu kswtv.com.

Czy będzie z KSW 72 stream free?

Są tacy, którzy każdorazowo szukają możliwości zaoszczędzenia. Z pewnością również i tym razem pojawią się pytania, gdzie znaleźć transmisję z KSW 72 online za darmo. Czy jest szansa na obejrzenie gali w Kielcach bez ponoszenia opłat?

Oczywiście z pewnością w sieci pojawi się niejeden stream KSW 72 free. Warto jednak pamiętać, że transmisje udostępniane na różnych “pirackich” portalach są zamieszczane w sieci niezgodnie z prawem. Zazwyczaj ich jakość jest bardzo kiepska i niejednokrotnie się zacinają. Lepiej zatem nie stawiać na takie rozwiązania.