Kylian Mbappe znów szokuje. Kolejny raz zmienił decyzję w sprawie transferu?

Nie kończy się saga transferowa, związana z Kylianem Mbappe. Gwiazdor PSG miał być już po słowie z Realem Madryt i sam otwarcie wypowiadał się o odejściu z PSG. Kilkanaście godzin temu media obiegła informacja, że jednak Kylian Mbappe porozumiał się z klubem z Parc des Princes w sprawie przedłużenia kontraktu, ale teraz, mamy kolejny zwrot akcji.

Olbrzymie zamieszanie. Co zrobi ostatecznie Kylian Mbappe?

Kontrakt wycenianego na 160 milionów euro zawodnika (wg Transfermarkt) wygasa w czerwcu 2022 roku. Od długiego już czasu mówiło się o tym, co zresztą potwierdzał sam Kylian Mbappe, że Francuz nie przedłuży umowy, odejdzie z PSG i ubierze koszulkę Realu Madryt. Tymczasem ledwie co wczoraj prasę obiegły infromacje o tym, że Mbappe zmienił zdanie. “Le Parisien” poinformowało, że Kylian Mbappe jest zdecydowany na przedłużenie umowy z PSG o dwa lata. Dzięki temu miał stać się najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie, z kwotą 50 milionów euro netto za każdy rok.

Kylian Mbappe

Infromacja ta naturalnie wywołała spore poruszenie i nerwowość, zarówno wśród kibiców Realu, PSG, jak i dziennikarzy. Tymczasem prawdziwa bomba wybuchnęła dopiero dzisiaj. Informacje o rzekomym porozumieniu Kyliana Mbappe z PSG zdementowała jego matka, Fayza Lamary. W swoim wpisie na Twitterze napisała, że wieści o porozumieniu Mbappe z PSG są wyssane z palca. Jej syn nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale wszystko wskazuje na to, że opuści Parc des Princes. Jak widać, saga z transferem Mbappe trwa w najlepsze. Pytanie tylko, czy Realowi i PSG starczy cierpliwości. Ten niekończący się serial może jeszcze trwać przed ponad miesiąc, bowiem kontrakt Mbappe obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

0 0 votes
Article Rating