Leo Messi zszokował. Nie do wiary!

bayern psg składy

Podczas gali FIFA The Best Lionel Messi odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza 2022 roku. Nieco później ujawniono, na kogo głosował reprezentant Argentyny. Legendarny zawodnik bardzo mocno zaskoczył.

Tak głosował Leo Messi

Lionel Messi zupełnie zasłużenie został okrzyknięty najlepszym piłkarzem 2022 roku. Popularny Argentyńczyk ma za sobą naprawdę świetny czas, którego zwieńczeniem było sięgnięcie z reprezentacją po tytuł mistrza świata.

Tymczasem kontrowersje wywołuje to, jak Messi głosował przy okazji plebiscytu FIFA The Best. Argentyński zawodnik na pierwszym miejscu postawił… Neymara! Na kolejnych lokatach umieścił z kolei Kyliana Mbappe i Karima Benzemę.

Rok wcześniej Messi głosował tak samo. To wywołało ogrom emocji. Świetny rok miał przecież za sobą Robert Lewandowski, a popularny Argentyńczyk nawet nie umieścił go w czołowej trójce. Było to głośno komentowane choćby przez polskich dziennikarzy.

Lewandowski podczas poprzedniej gali i tak wygrał, a teraz tytuł “przejął” Messi. Argentyński piłkarz nie ukrywał, że jest z tego powodu niezwykle szczęśliwy.

Dobry wieczór, dla mnie to wszystko jest niesamowite, bardzo cieszę się, że tu jestem, że zostałem nominowany razem z Kylianem Mbappe i Karimem Benzemą. Dla mnie to był wspaniały rok. Wielkim zaszczytem jest być w tym miejscu – zaznaczał na gali. – Chciałbym podziękować wszystkim moim kolegom, a także trenerowi Lionelowi Scaloniemu. Bez nich oczywiście bym się tu nie znalazł. Selekcjoner i wszyscy koledzy z drużyny są częścią tego sukcesu. Osiągnąłem to, o czym marzyłem – dodawał.