Liga Narodów 2022: gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski i nie tylko?

Zastanawiasz się czekając na rozgrywki Liga Narodów 2022 gdzie oglądać mecze? Czy transmisje będą dostępne w telewizji i online? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania.

Liga Narodów 2022 gdzie oglądać

Liga Narodów 2022, gdzie oglądać na żywo?

Mecze reprezentacji Polski możesz oglądać zarówno na otwartym kanale TVP, TVP Sport oraz kanałach Polsat Sport Premium. Pozostałe spotkania transmitowane będą na kanałach Grupy Polsat. Warto też zwrócić uwagę na transmisje online, które bedą dostępne na poniższych stronach.

Zadając zatem pytanie, Liga Narodów 2022 gdzie oglądając mecze, jest dość szeroki wybór transmisji. Wobec tego, każdy kibic powinien mieć możliwość obejrzenia biało-czerwonych w akcji.

Gdzie oglądać mecze Ligi Narodów w wykonaniu reprezentacji Polski?

Gdzie oglądać Ligę Narodów z Polakami w rolach głównych? Na antenie TVP obejrzymy też wszystkie spotkania biało-czerwonych. Dostęp do starć z udziałem naszej reprezentacji będą mieć też posiadacze Polsatu Sport Premium.

Przypomnijmy, że przed reprezentacją Polski dwa wrześniowe mecze Ligi Narodów – z Holandią oraz przede wszystkim z Walią, które zadecydują czy utrzymamy się w najlepszej dywizji.

  • Polska – Holandia, 22 września, o godzinie 20:45
  • Walia – Polska, 25 września, o godzinie 20:45

Liga Narodów gdzie oglądać wszystkie mecze?

Wszystkie spotkania, nie tylko reprezentacji Polski, będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji, które przygotowała grupa Polsat na swoich kanałach Polsat Sport Premium.

Gdzie oglądać Ligę Narodów w internecie?

Zastanawiasz się gdzie oglądać mecze Ligi Narodów w internecie? Z wszystkich meczy Liga Narodów 2022 transmisja dostępna będzie na platformie Polsat Box Go, a mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów oglądać będzie można na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej publicznego nadawcy.