Liga Narodów Siatkarzy 2022 – zakłady bukmacherskie, faworyci

liga narodów siatkówka mężczyzn 2022 polska włochy kiedy

Liga Narodów Siatkarzy 2022 zakłady bukmacherskie to jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni. Nie ma się czemu dziwić, albowiem na start tych prestiżowych rozgrywek czeka już cała masa kibiców. Którym z zakładów należy się przyjrzeć w pierwszej kolejności? Tego dowiecie się z naszego dzisiejszego tekstu. Serdecznie zapraszamy.

Zakłady bukmacherskie na siatkarską Ligę Narodów 2022

Wybór najlepszego bukmachera do tego typu zakładów to kwestia niezwykle istotna. Według naszej skromnej opinii szczególną uwagę warto zwrócić więc na kilka poniższych firm, które świadczą legalnie usługi na terenie naszego kraju już od wielu, wielu lat. Propozycje, jakie znajdują się zwykle w ich ofertach są na tyle różnorodne, że “coś dla siebie” powinien znaleźć tam absolutnie każdy. Nawet Ci najbardziej wybredni.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Odbierz bonus

Betclic

Cashback do 200 zł

Odbierz bonus

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

Odbierz bonus

Liga Narodów Siatkarzy 2022 – faworyci i zakłady na zwycięzcę

W Liga Narodów Siatkarzy 2022 faworyci nie będą mieli wcale tak łatwo. Olbrzymia konkurencja i ogrom meczów koniecznych do rozegrania może wprowadzić rozluźnienie w poczynania nawet tych teoretycznie najlepiej dysponowanych drużyn. Mimo to pokusiliśmy się o wytypowanie wąskiego grona ekip, którym ta wygrana może przyjść najłatwiej. Oto i ono:

FAWORYCI LIGI NARODÓW SIATKARZY 2022

FRANCJA
POLSKA
WŁOCHY

Początkowo powyższe gremium było zdecydowanie obszerniejsze, jednak po rozegraniu ośmiu spotkań sytuacja nieco się wyklarowała. Aktualnie trójka, dla której Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022 może się okazać szczęśliwa, zawiera ekipy Francji, Polski oraz Włoch. Krótki opis ich szans na ewentualny triumf znajdziecie w jednym z kolejnych akapitów.

Zakłady bukmacherskie na Ligę Narodów Siatkarzy 2022

Siatkówka zakłady bukmacherskie na jakiego typu wydarzenia można spotkać najczęściej? Poniżej przedstawimy Wam kilka przykładów wraz z krótkim objaśnieniem.

Zakłady na zwycięzcę całej Ligi Narodów

Po rozegraniu dwóch mini turniejów Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022 ma już dwóch bądź trzech wyraźnych faworytów. Francja jako aktualny lider tabeli to kandydat numer jeden. Widać, że podopieczni Andrei Gianiego trafili idealnie z formą na tegoroczne rozgrywki. Tuż za ich plecami znajdują się reprezentanci Polski i to naturalne, że bardzo byśmy chcieli, aby to właśnie oni zwyciężyli Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022. Byłby to historyczny triumf Biało-czerwonych, bo pierwszy od chwili powstania nowego tworu (2018r.). Niektórzy do walki o złoto typują również Włochów, lecz naszym skromnym zdaniem nie mają oni raczej większych szans na sukces. Ostateczny bój powinien się więc rozegrać pomiędzy reprezentacjami Francji oraz Polski.

Zakłady na zwycięzcę meczu

Liga Narodów Siatkarzy 2022 zakłady bukmacherskie na zwycięzcę meczu do bez wątpienia najczęściej wybierany rodzaj zakładów pośród całych ofert poszczególnych firm. W odróżnieniu np. od zakładów na piłkę nożną grający mogą obstawiać tu tylko triumf pierwszej bądź drugiej drużyny. Pamiętajmy bowiem, że remis w siatkówce jest niemożliwy.

Zakłady na liczbę setów

To propozycja idealna w sytuacji, gdy jedna ze stron rywalizacji jawi się jako wyraźny faworyt i kurs na jej triumf jest mało atrakcyjny. Można wtedy poszukać małej sensacji w ilości rozegranych setów. Kursy na takie zdarzenia są zazwyczaj stosunkowo wysokie.

Zakłady na żywo

Ten rodzaj zakładów także w przypadku siatkówki zyskał w ostatnich latach ogromną popularność. Obstawianie live polecane jest jednak wyłącznie graczom nieco bardziej doświadczonym. Umiejętne panowanie nad emocjami jest bowiem tutaj niezwykle ważne, a takiej cechy początkującym niestety bardzo często brak. Jak może skończyć się zbytnia brawura? O tym nikt jednak nie chciałby się chyba przekonać na własnej skórze.

FAQ

  • Jaki jest najlepszy bukmacher na zakłady na siatkarską Ligę Narodów?

Analizując oferty poszczególnych firm, doszliśmy do wniosku, że w STS zakłady bukmacherskie siatkówka ma chyba zdecydowanie najbogatszą ofertę.

  • Czy bukmacherzy oferują bonusy na Ligę Narodów Siatkarzy 2022?

W chwili tworzenia tego artykułu żaden z bukmacherów nie oferował swoim klientom promocji dotyczących siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn.

5 1 vote
Article Rating