Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022: O której mecz Brazylia – Polska? Kiedy, gdzie obejrzeć na żywo?

Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022: O której mecz Brazylia – Polska? Kiedy, gdzie obejrzeć na żywo?

Już niebawem inauguracja kolejnej porcji wrażeń, jakie zapewnia polskim kibicom siatkówka mężczyzn. Liga Narodów 2022 przenosi się do Bułgarii. O której mecz Brazylia – Polska siatkówka, gdzie i kiedy? O tym w niniejszym artykule. Serdecznie zapraszamy.

Brazylia – Polska (Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022)

Zdecydowanie mocniejsza kadra, nieco bardziej wymagający rywale, ale równie spore nadzieje. Tak w skrócie moglibyśmy opisać nastroje wokół reprezentacji Polski siatkarzy przed rozpoczęciem serii czterech kolejnych pojedynków na obiektach w bułgarskiej Sofii. Na pierwszy ogień starcie z zawsze groźną, lecz dość kiepsko spisującą się Brazylią. Wyraźnymi faworytami tej rywalizacji są Bartek Kurek i spółka, lecz oczywiście całkowite lekceważenie Canarinhos byłoby zachowaniem zupełnie nie na miejscu. Gdzie i kiedy Liga Narodów siatkówka mężczyzn będzie dostępna do śledzenia na żywo? Sprawdźcie to w dalszej części dzisiejszego tekstu.

O której godzinie mecz Brazylia – Polska? Kiedy?

Mecz Brazylia – Polska Liga Narodów 2022 rozpocznie się prawdopodobnie punktualnie o godz. 16:00 w dniu 22 czerwca bieżącego roku.

Brazylia – Polska, gdzie obejrzeć?

Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022 jest co do zasady transmitowana na antenach stacji Polsat Sport. Prawo do pokazywania spotkaniu z udziałem reprezentacji Polski ma jednak również TVP 1 oraz TVP Sport. Co ciekawe zmagania podopiecznych Nikoli Grbica będą mogli śledzić na żywo także ci, który lubią od czasu do czasu założyć się z bukmacherem o wynik konkretnego starcia. Liga Narodów siatkówka 2022 mężczyzn będzie więc dostępna dla klientów takich podmiotów jak STS, Fortuna czy Betclic. Warto więc uprzednio rzucić okiem na ofertę tychże firm:

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ