Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022: Polska – Iran gdzie oglądać, o której i kiedy mecz?

siatkówka liga narodów

Impreza będąca dla reprezentacji Polski swoistym poligonem doświadczalnym właśnie wkracza w decydującą fazę. Jak podopieczni Nikoli Grbica spiszą się w starciu ćwierćfinałowym? Polska – Iran gdzie oglądać, kiedy i o której mecz? Serdecznie zapraszamy.

Polska – Iran (Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022)

Szkoleniowiec naszej kadry narodowej nie ukrywa, że imprezą docelową w tym sezonie są zbliżające się mistrzostwa świata. To oczywiście postawa w pełni zrozumiała. Na Polakach jako aktualnych mistrzach globu będzie ciążyła olbrzymia presja. Umiejętne przekształcenie jej w doskonałe wyniki jest bez wątpienia nadrzędnym celem byłego trenera ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Udowodnienie wszystkim wokół, iż jest się już w tej chwili w doskonałej formie byłoby wszakże czymś bardzo cennym. Niemal wszystkie czołowe reprezentacje przystępują do finałowych zmagań Ligi Narodów w swoich absolutnie najmocniejszych zestawieniach. To jak na ich tle zaprezentują się Bartek Kurek i spółka będzie więc niewątpliwie bardzo istotne.

Względem zmagań podczas niedawnego turnieju w Gdyni sztab reprezentacji z Grbicem na czele zdecydował m.in. o braku powołania dla Bartosza Kwolka oraz Mateusza Poręby, a także zamianie Jana Firleja na Grzegorza Łomacza. Z perspektywy postronnego kibica zwłaszcza rotacja w gronie rozgrywających wydaje się być w pełni przemyślana.

Czy ta zmiana okaże się kluczem do dobrej postawy naszych Orłów podczas potyczki z Iranem? Mamy taką nadzieję! Zakończenie rywalizacji już na ćwierćfinale byłoby bowiem wielkim zawodem. Trzeba sobie to otwarcie powiedzieć.

Kiedy grają polscy siatkarze z Iranem?

Siatkówka mężczyzn Liga Narodów wraca do gry oficjalnie już 20 lipca bieżącego roku, lecz mecz z udziałem Biało-czerwonych zaplanowano na dzień później tj. 21 lipca. Jego pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 21:00.

Gdzie obejrzeć mecz siatkarzy: Polska – Iran?

Polska – Iran transmisja będzie dostępna na antenach dwóch stacji telewizyjnych. Tradycyjnie relację na żywo przeprowadzą TVP2 oraz Polsat Sport. Dodatkowo każdy klient takich bukmacherów jak Betclic czy STS również będzie miał okazję śledzenia polskich siatkarzy w akcji.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Odbierz bonus

Betclic

Cashback do 200 zł

Odbierz bonus

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

Odbierz bonus