Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022: Kiedy mecz Polska – Kanada? O której, gdzie transmisja?

Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022: Kiedy mecz Polska – Kanada? O której, gdzie transmisja?

W drugim dniu rywalizacji na bułgarskiej ziemi podopieczni Nikoli Grbica podejmą jedną ze słabszych ekip w całej tegorocznej edycji Ligi Narodów. Czy rezultat zmagań w pełni odda różnicę klas pomiędzy obiema drużynami? Polska – Kanada Liga Narodów 2022.

Polska – Kanada (Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022)

Siatkówka mężczyzn Liga Narodów 2022 jest już aktualnie na takim etapie, że można chyba powoli prognozować, które drużyny zameldują się w prestiżowej fazie play-off. Polacy podczas ostatniego pojedynku z reprezentacją Brazylii zdecydowanie udowodnili, że miejsce w tym gronie należy im się niemal z automatu. Mamy pewne przeczucie graniczące z pewnością, że potyczka z ekipą Kanady idealnie to udowodni.

Liga Narodów siatkówka 2022 mężczyzn to idealnie miejsce na testowanie różnych ustawień w warunkach meczowych. Podczas poprzedniego turnieju w Ottawie szkoleniowiec naszej kadry wziął sobie to bardzo głęboko do serca. W Bułgarii wyjściowa szóstka Polaków wygląda już nieco inaczej, lecz mimo to uważamy, że cała grupa powołana na tę imprezę daje tej drużynie olbrzymią jakość. Oby taka sytuacja trwała jak najdłużej.

O której i kiedy mecz Polska – Kanada?

Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn na bułgarskiej ziemi wystartowała już 21 czerwca. Omawiane starcie z Kanadą będzie już drugim spotkaniem w wykonaniu Biało-czerwonych na tym turnieju. Jego początek zaplanowano dość wcześnie, bo na godz. 12:30 w dniu 23 czerwca 2022r.

Gdzie transmisja ze spotkania Polska – Kanada?

Każda potyczka z udziałem reprezentacji narodowej jest nad Wisłą szeroko komentowana. Bez względu na to, o jaką dyscyplinę sportową chodzi. Taka to już niepisana tradycja. Polska – Kanada siatkówka transmisja będzie więc z pewnością cieszyć się sporym zainteresowaniem. Każdy, kto będzie chciał śledzić ją na żywo, musi posiadać w swoim pakiecie telewizyjnym dostęp do takich stacji jak TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Tak się składa, że Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022 jest bardzo istotnym elementem oferty wielu czołowych bukmacherów w Polsce. Przebieg pojedynków podopiecznych Nikoli Grbica warto więc obserwować za pośrednictwem STS-a, Fortuny czy też Betclic-a. Ilość rynków dostępnych na każdy z meczów przyprawia o zawrót głowy, o czym możecie przekonać się na własnej skórze, choćby poprzez skorzystanie z niniejszych linków:

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ