Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022: USA – Polska. Gdzie transmisja, kiedy, o której godzinie mecz?

polska-kanada-typy-liga-narodow

Siatkówka mężczyzn Liga Narodów 2022 i ostatnie spotkanie turnieju na bułgarskiej ziemi. Czy zgodnie z przewidywaniami reprezentacja Polski zakończy rywalizację z kompletem zwycięstw? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić.

USA – Polska (Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022)

Kalendarz gier, jaki obowiązuje podczas zmagań nazwanych Liga Narodów 2022 siatkówka mężczyzn 2022, sprawił, że przed ostatnią serią meczów, która odbędzie się na polskiej ziemi, na przysłowiowy deser Biało-czerwoni będą mierzyć się reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Ciężko oprzeć się wrażeniu, jakoby miało to być jedno z najbardziej wymagających zadań od początku potyczek w tej prestiżowej imprezie.

Selekcjoner Polaków pośle zapewne do boju zdecydowanie najmocniejszą szóstkę, jaką posiada na ten moment w swoim arsenale. Ewentualne zwycięstwo da bowiem spory komfort przed decydującą partią spotkań w Gdańsku.

Liga Narodów siatkówka 2022 mężczyzn to jak na razie gwarant pięknych sportowych emocji. Obyśmy mogli stwierdzić to samo także po ostatnim punkcie zdobytym przez Olka Śliwkę i spółkę w potyczce z popularnymi Jankesami.

O której rozpoczyna się mecz USA – Polska? Kiedy

Po spotkaniu USA – Polska siatkówka zejdzie na chwilę na dalszy plan, albowiem będzie to starcie kończące zmagania w Sofii. Na którą godzinę zaplanowano jego start? Wedle harmonogramu pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 15:30 w dniu 26 czerwca 2022r.

Gdzie oglądać USA – Polska?

Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022 jest tradycyjnie transmitowana na antenach stacji Polsat Sport. Pojedynki z udziałem reprezentacji Polski każdy zainteresowany może jednak śledzić także za pośrednictwem kanałów TVP1 oraz TVP Sport.

Co ciekawe sposobność obserwowania poczynań naszych Orłów może mieć od niedawna także każdy, kto w ostatnim czasie złożyć depozyt u kilku legalnych polskich bukmacherów. O jakich firmach konkretnie mowa? Sprawdźcie to w niniejszej tabeli:

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Odbierz bonus

Betclic

Cashback do 200 zł

Odbierz bonus

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

Odbierz bonus