Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022: Polska – USA gdzie oglądać, kiedy, o której mecz?

Liga Narodów w piłce siatkowej mężczyzn 2022: Polska – USA gdzie oglądać, kiedy, o której mecz?

Już za kilkadziesiąt godzin pierwszy gwizdek jednego z najważniejszych spotkań siatkarskiej reprezentacji Polski w 2022 roku. Czego możemy spodziewać się po tej potyczce? Łatwo na pewno nie będzie, ale przy odrobinie szczęścia i maksymalnym poświęceniu osiągnięcie korzystnego wyniku jest jak najbardziej możliwe.

Polska – USA (Liga Narodów Siatkówka Mężczyzn 2022)

Siatkówka mężczyzn Liga Narodów to impreza, którą żyje aktualnie naprawdę spora rzesza kibiców. Można doszukać się wielu informacji na temat fatalnej organizacji zmagań finałowych w Bolonii, jednak poziom sportowy prezentowany przez wszystkie czołowe reprezentacje jest naprawdę wysoki.

W pierwszym ze starć półfinałowych po przeciwnych stronach siatki staną zespoły dowodzone kolejno przez Nikolę Grbica oraz Johna Sperawa. Obaj szkoleniowcy mogą pochwalić się olbrzymim doświadczeniem trenerskim, dlatego też jakiekolwiek zaskoczenie absolutnie nie wchodzi raczej w grę.

Istnieje znaczące prawdopodobieństwo, iż o wyniku tej batalii zadecyduje piąty set, zwany też potocznie tie-breakiem. Bardzo mocno ściskamy kciuki za to, aby górą byli w nim Biało-czerwoni. Udział w finale oznaczałby co najmniej wyrównanie osiągnięcia sprzed roku. Taki wyraźny sukces przez zbliżającymi się mistrzostwami świata byłby czymś wspaniałym. Oby udało się go zrealizować.

Kiedy grają polscy siatkarze z USA?

Liga Narodów siatkówka mężczyzn 2022 jest już praktycznie na finiszu. W trakcie właśnie rozpoczętego weekendu poznamy zwycięzcę tegorocznej odsłony zmagań. Mecz półfinałowy pomiędzy Polską a USA rozpocznie się o 18:00 w dniu 23 lipca 2022r.

Gdzie z Polska – USA transmisja?

Tych najbardziej spragnionych informacji pragniemy poinformować, iż z meczu Polska – USA transmisja będzie dostępna na antenach dwóch stacji telewizyjnych. Mowa tu konkretnie o Polsacie Sport oraz TVP1.

Warto także zaznaczyć, że jeden z legalnych polskich bukmacherów będzie prowadził relację na żywo z omawianej potyczki. Każdy klient Betclic-a będzie miał możliwość oglądania w akcji naszych siatkarskich Orłów. Wystarczy tylko, że w trakcie spotkania na jego koncie będą znajdowały się choćby symboliczne środki.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ