O której mecz Polska – Holandia? Gdzie grają, na jakim stadionie?

Podopieczni Czesława Michniewicza spróbują zmazać plamę, po kompromitującej porażce 1:6 z Belgią. Reprezentację Polski czeka jednak nie lada wyzwanie, bowiem najbliższym rywalem biało-czerwonych w Lidze Narodów UEFA będą Holendrzy. O której mecz Polska – Holandia? Gdzie, na jakim stadionie grają?

o której mecz polska holandia

Wiadomo, o której mecz Polska – Holandia

Wszystkich, których ciekawi o której mecz Holandia – Polska, od razu odpowiadamy na to pytanie: spotkanie rozpocznie się 11 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45. Równocześnie wystartuje też kilka innych, interesujących spotkań. Anglicy zagrają z Włochami, a Węgrzy spróbują spłatać figla Niemcom.

Mecz Polska – Holandia gdzie grają? Na jakim stadionie?

Dla reprezentacji Polski to drugi z rzędu mecz wyjazdowy w ramach Ligi Narodów. Spotkanie odbędzie się w Rotterdamie, na słynnym De Kuip, a więc domowym stadionie Feyenoordu. Obiekt ten może pomieścić ponad 50 tysięcy widzów i z pewnością, podobnie, jak w przypadku porpzedniego meczu z Belgią, trybuny dość gęsto zapełnią się polskimi kibicami. Naszych rodaków w Holandii, chcących obejrzeć mecz Polska – Holandia na pewno nie zabraknie.

Skoro już wiesz, o której mecz Polska – Holandia i gdzie grają, to przygotuj się do kibicowania. Sprawdź skład wyjściowy Polaków. Biało-czerwoni na pewno będą potrzebować naszego dopingu. Do boju Polsko, po niespodzainkę, po zwycięstwo!