Piotr Zieliński otrzymał oficjalną ofertę. Szybko musi podjąć decyzję

Piotr Zieliński otrzymał oficjalną ofertę
Icon Sport

Przyszłość pomocnika reprezentanta Polski wciąż stoi pod znakiem zapytania. W trakcie tego okienka transferowego pojawiało się już naprawdę wiele scenariuszy i wciąż nie wiadomo, gdzie ostatecznie pomocnik będzie występował w najbliższym sezonie. Fabrizio Romano poinformował, że Piotr Zieliński otrzymał oficjalną ofertę, jednak Polak szybko musi podjąć decyzję.

Bardzo mocno na pozyskanie Piotra Zielińskiego jakiś czas temu naciskało Lazio. Trener tego zespołu, Maurizio Sarri, uważa Polaka za świetnego zawodnika, którego chciałby mieć w swoim składzie. Potem mówiło się o tym, że pomocnik przedłuży wygasający z SSC Napoli kontrakt, ale na gorszych warunkach finansowych. Teraz do gry znowu wszedł klub z Arabii Saudyjskiej.

Piotr Zieliński otrzymał oficjalną ofertę. Al-Ahli skusi reprezentanta Polski?

Fabrizio Romano podał informację, że Al-Ahli przedstawiło SSC Napoli oficjalną ofertę za Piotra Zielińskiego. Saudyjski klub jednak nie ma zamiaru czekać na odpowiedź w nieskończoność. Jeśli mistrz Włoch nie zgodzi się na sprzedaż swojego pomocnika, to Saudyjczycy zwrócą się w kierunku Marcosa Llorente z Atletico Madryt.

Wiele wskazywało ostatnio na to, że Piotr Zieliński ostatecznie zostanie w SSC Napoli. Jednak jeśli oferta z Al-Ahli będzie satysfakcjonująca, sporo się może tutaj wydarzyć. Prezydent neapolitańskiego klubu, Aurelio de Laurentiis, pokazywał już niejednokrotnie, że jeśli ktoś przedstawia korzystną propozycję za piłkarza grającego w jego zespole, to potrafi go sprzedać bez mrugnięcia okiem.

Piotr Zieliński jest zasłużonym piłkarzem SSC Napoli, gdyż występuje w tej drużynie od 2016 roku. Reprezentant Biało-Czerwonych rozegrał w tym zespole 329 meczów, w których zdobył 47 bramek i dołożył do tego 44 asysty. W ostatnim sezonie Polak dołożył swoją cegiełkę do historycznego sukcesu klubu, ponieważ “Azzurri” udało się sięgnąć po mistrzostwo Włoch.

Piotr Zieliński otrzymał oficjalną ofertę z Al-Ahli i jeśli zdecyduje się ją przyjąć, to w nowej drużynie spotka się z wieloma gwiazdami europejskiego futbolu, ponieważ ten zespół ściągnął już Riyada Mahreza, Roberto Firmino czy Edouarda Mendy’ego.