Reprezentacja Polski zagra ze Szkocją. Znamy termin i miejsce meczu

czeslaw michniewicz reprezentacja polski

Już od pewnego czasu wiadomo, że Rosja została zdyskwalifikowana z walki w barażach o Mistrzostwa Świata 2022. Pojawiało się wiele pytań, z kim zatem w wolnym terminie, przed decydującym meczem barażowym, zagra reprezentacja Polski. Już wszystko stało się jasne.

Reprezentacja Polski zmierzy się ze Szkocją

Już za 10 dni, 24 marca 2022 roku reprezentacja Polski zagra towarzysko ze Szkocją. Zarówno biało-czerwoni, jak i Szkoci szukali rywala z najwyższej półki. Udało się. Przypomnijmy, że Szkocja miała grać w barażach z Ukrainą, ale względu na wojnę w tym kraju, mecz przełożono na czerwiec. Wskutek tej decyzji oraz dyskwalifikacji Rosji, Polska i Szkocja zagrają towarzysko. Będzie to pierwszy sprawdzian reprezentacji Polski pod wodzą Czesława Michniewicza.

Znamy nie tylko termin, ale też miejsce meczu Szkocja – Polska. Reprezentacja Polski zagra na Hampden Park w Glasgow. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:40. Sześć dni później biało-czerwoni wybiegną na boisko, w finale baraży przeciwko zwycięzcy meczu Szwecja – Czechy. Oby była to dla nas niezwykle szczęśliwa końcówka marca.

0 0 votes
Article Rating