Robert Lewandowski zrobił “ogromny błąd”. Legenda jest tego pewna

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski przed tym sezonem zdecydował się na głośny transfer. Reprezentant Polski opuścił szeregi Bayernu Monachium, by podpisać kontrakt z FC Barceloną. Dla “Dumy Katalonii” zdobył już 25 bramek, ale mimo to Jan Tomaszewski uważa, że “Lewy” popełnił wielki błąd.

Jan Tomaszewski mocno o Robercie Lewandowskim

Chyba wszyscy pamiętają niewiarygodną sagę z Robertem Lewandowskim w roli głównej. Losy polskiego napastnika ważyły się bardzo długo. Ostatecznie zeszłego lata opuścił Bayern Monachium i zasilił szeregi FC Barcelony.

Szybko stał się gwiazdą “Dumy Katalonii”. Dla tego zespołu zdobył już 25 goli. Początek miał imponujący, ale potem nieco spuścił z tonu.  Tymczasem wnioskami na temat “Lewego” podzielił się Jan Tomaszewski.

Legendarny reprezentant Polski uważa, że Robert nie postąpił właściwie, opuszczając Bayern Monachium. Twierdzi, że pozostanie w Niemczech byłoby dla niego lepszym rozwiązaniem. – Robert zrobił ogromny błąd przechodząc do Barcelony. Guzik mnie obchodzi Barcelona, bo mnie interesuje reprezentacja Polski, a Lewandowski rzucił na szalę grę w reprezentacji – powiedział “Super Expressowi”.

Przechodził katorgę psychiczną, gdy wahało się, czy przejdzie do Barcelony, czy nie. Odbiło się to na jego grze w mistrzostwach świata, które były dla niego nieudane. Gdyby został w Bayernie, miałby komfort gry – dodał.

Nie po raz pierwszy Tomaszewski grzmi ws. Lewandowskiego. Gołym okiem widać, że nie jest entuzjastą jego gry w Katalonii…