Sergio Ramos trafi do Arabii Saudyjskiej? Zawodnik zmienił zdanie

Sergio Ramos trafi do Arabii Saudyjskiej
Icon Sport

Hiszpański obrońca wciąż nie podjął ostatecznej decyzji, jeśli chodzi o klub, w którym będzie występował. Defensor z końcem zeszłego sezonu rozstał się z PSG i pozostaje obecnie bezrobotny. Coraz więcej mediów zaczyna sugerować, że być może Sergio Ramos trafi do Arabii Saudyjskiej.

Od rozwiązania kontraktu z zespołem mistrza Francji minęło już kilka tygodni, ale hiszpański stoper za bardzo nie spieszy się z podjęciem ostatecznej decyzji. Sergio Ramos do samego końca liczył, że uda mu się znaleźć zatrudnienie w klubie, który wciąż rywalizuje na najwyższym poziomie. Teraz jednak były gracz Realu Madryt skłania się ku zmianie zdania, a piłkarzem interesuje się jedna z saudyjskich drużyn.

Sergio Ramos trafi do Arabii Saudyjskiej? Al-Ittihad monitoruje sytuację

Do tej pory bardzo dużo mówiło się o tym, że Sergio Ramos podpisze kontrakt z Galatasarayem. Hiszpan bardzo chciał występować jeszcze w Lidze Mistrzów, a turecki zespół zakwalifikował się do fazy grupowej tych rozgrywek. Czeka go jednak trudne zadanie, ponieważ trafił do grupy z Bayernem Monachium, Manchesterem United oraz FC Kopenhagą.

Ben Jacobs z CBS Sports sugeruje, że Al-Ittihad poważnie interesuje się podpisaniem kontraktu z hiszpańskim stoperem. Ponoć saudyjski zespół jest optymistycznie nastawiony do przeprowadzenia tej operacji po negocjacjach, które miały miejsce w zeszłym tygodniu. Ponoć Al-Ittihad jest w stanie zaoferować Sergio Ramosowi dwuletnią umowę.

Okazuje się, że Sergio Ramos nie może zbyt długo zwlekać z podjęciem ostatecznej decyzji. Turecka drużyna oczekuje tego, że hiszpański obrońca zdecyduje już niebawem, ponieważ klub chce zamknąć kadrę i skupić się na wyzwaniach, które czekają w tym sezonie.

Jeszcze nie ma pewności co do tego, czy Sergio Ramos trafi do Arabii Saudyjskiej. Propozycja pod kątem finansowym pewnie byłaby satysfakcjonująca, ale były stoper PSG odgrywał jeszcze w zeszłym sezonie znaczącą rolę w zespole mistrza Francji. Rozegrał łącznie 45 meczów, w których udało mu się strzelić 4 gole i dołożyć do tego asystę.