Świątek – Radwańska o której, kiedy, transmisja, gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Choć jeszcze jakiś czas temu wydawało się to niemożliwe, to właśnie staje się faktem. Kiedy Iga Świątek wdrapywała się na szczyt kobiecego tenisa, Agnieszka Radwańska postanowiła odłożyć rakietę w kąt. Obu paniom nigdy nie było więc dane zagrać przeciwko sobie, ale teraz będzie to możliwe. Wszystko dzięki meczowi pokazowemu. Kiedy gra Świątek – Radwańska? O której i gdzie transmisja? Sprawdź w naszym tekście!

kiedy gra Świątek - Radwańska

Kiedy gra Świątek z Radwańską, o której godzinie mecz pokazowy?

Za nami już wspólny trening Igi Świątek z Agnieszką Radwańska. Ich mecz pokazowy zostanie rozegrany w sobotę, 23 lipca w ramach charytatywnego turnieju “Iga i Przyjaciele dla Ukrainy”. Cały turniej rozpocznie się od godziny 12:00, a mecz Świątek – Radwańska poprzedzi rywalizacja deblowa, gdzie para Agnieszka Radwańska – Sergij Stachowski zagra przeciwko Idze Świątek i Martynowi Pawelskiemu.

Wiadomo już, jakie będą zasady meczu Świątek – Radwańska. Obecna lidera światowego rankingu z byłą wiceliderką rozegrają set pokazowy. Niby krótko, ale emocje powinny sięgnąć zenitu. Spotkanie będzie sędziować Elina Switolina. To właśnie ona początkowo miała być rywalką Igi Świątek. Jest jednak w ciąży. Gościem specjalnym turnieju “Iga i Przyjaciele dla Ukrainy” będzie między innymi legendarny piłkarz, a obecnie trener, Andrij Szewczenko.

Gdzie obejrzeć Świątek – Radwańska? Transmisja na żywo

Mecz Świątek – Radwańska, jak i cały turniej, pokaże TVP 1, TVP Sport, a dodatkowo będzie można oglądać transmisję na stronie i w aplikacji TVP Sport. Początek o godzinie 12:00. Warto zasiąść przed telewizorami, smartfonami czy ekranami komputerów. Będzie się działo. Zmierzą się w końcu ze sobą dwie najlepsze polskie tenisistki XXI wieku, a więc Iga Świątek i Agnieszka Radwańska!