UFC: Gamrot vs Tsarukyan – gdzie oglądać, o której walka i transmisja, czy będzie stream za darmo?

ufc gamrot

W hali Apex ulokowanej w Las Vegas Mateusz Gamrot przystąpi do swojej najważniejszej walki podczas całej dotychczasowej kariery w UFC. Gdzie oglądać tę galę i czy UFC stream z tego wydarzenia będzie dostępny dla każdego zainteresowanego? Tego dowiecie się z niniejszego artykułu.

UFC gdzie oglądać walkę Gamrot – Tsarukyan na żywo w internecie?

Na pytanie, gdzie oglądać UFC z Las Vegas w internecie odpowiedzi jest co najmniej kilka. Oprócz platformy Polsat Box Go widzowie mogą wykupić specjalną usługę UFC Fight Pass. Wiąże się to jednak ze znaczącym wydatkiem. Gamrot – Tsarukyan stream będzie też dostępny dla każdego obstawiającego to wydarzenie przy wykorzystaniu oferty bukmachera Fortuna. Jedynym warunkiem koniecznym do spełnienia jest postawienie kuponu za co najmniej 2 PLN na przestrzeni siedmiu poprzednich dni. Kursy i zakłady związane z tym pojedynkiem są naprawdę godne uwagi. Możecie to zresztą sprawdzić sami, jeśli nie wierzycie nam na słowo:

Nowa
630 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
  • Cashback - 600 zł
  • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Gdzie obejrzeć UFC na żywo w telewizji?

Co ciekawe z najbliższej gali UFC transmisja będzie dostępna także dla widzów, którzy śledzą na co dzień sportowe wydarzenia na ekranach swoich telewizorów. Stacja Polsat Sport tradycyjnie przeprowadzi bowiem relację na żywo z gali największej federacji sportów walki na świecie.

UFC o której godzinie się zaczyna najbliższa gala?

1:00 czasu polskiego. Punktualnie o tej godzinie powinna rozpocząć się karta wstępna najbliższej gali UFC. Transmisja z telewizyjna wystartuje jednak prawdopodobnie w okolicach 4:00, gdyż wtedy zaplanowany został start karty głównej.

Kiedy Gamrot – Tsarukyan o której godzinie początek?

Z poprzedniego akapitu dowiedzieliśmy się już, na jaką godzinę zaplanowana została inauguracja karty głównej podczas gali Las Vegas w federacji UFC. O której można zatem spodziewać się pojedynku z udziałem Mateusza Gamrota? Jeśli wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem, to 31-latek wyjdzie do oktagonu w okolicach godz. 6:30.