UFC? Gdzie oglądać galę Fight Night? O której godzinie transmisja i kiedy? (10.07.2022)

ufc 58 ważenie

W Ultimate Fighting Championship tradycyjnie nikt nie zamierza zwalniać tempa. Kolejny weekend i kolejna dość ciekawie zapowiadająca się gala. UFC gdzie oglądać, o której godzinie i kiedy transmisja? Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie w dzisiejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie oglądać UFC w dniu 10.07.2022?

Jako zadeklarowani sympatycy mieszanych sztuk walki chcielibyście pewnie dowiedzieć się, UFC gdzie obejrzeć galę w Las Vegas. Taką możliwość daje Wam np. Fortuna. Aby być uprawnionym do śledzenia tego przekazu na żywo, wystarczy na przestrzeni siedmiu ostatnich dni zawrzeć kupon u tego bukmachera za co najmniej 2 PLN. To chyba uczciwa cena, prawda? Gdy dodamy do tego niezwykle bogatą ofertę zakładów związanych z największą federacją MMA na świecie, to skleja nam się to w naprawdę fajną całość.

Nowa
830 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
  • Cashback - 600 zł
  • Bonus 50% do 200 zł
  • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

UFC – gdzie oglądać w telewizji?

Z najbliższego UFC transmisja będzie dostępna na antenach Polsat Sport Extra. Stacja ta pokaże jednak wyłącznie walki z karty głównej. Ci, którzy liczyli na możliwość obserwowania pozostałych potyczek, muszą niestety obejść się przysłowiowym smakiem.

O której UFC? Kiedy początek gali?

Wiecie, jaki jest podstawowe pytanie, na które odpowiedź poszukują co rusz wszyscy fani UFC? O której godzinie rozpoczyna się gala? Powtarza się ono praktycznie co tydzień. Ta opisywana przez nas w dzisiejszym tekście powinna wystartować punktualnie o północy z 9 na 10 lipca. Walkę wieczoru zaplanowano natomiast około godz. 5:00 nad ranem.

Kto walczy na UFC Fight Night?

Zdecydowanie najważniejszym starciem gali w Las Vegas będzie oczywiście pojedynek pomiędzy Rafaelem Dos Anjosem i Rafaelem Fizievem. Ten pierwszy to były mistrz UFC w wadze lekkiej z 2015. Fiziev zdaniem ekspertów jest natomiast jednym z największych objawień i nadziei tej kategorii w ostatnich latach. Potyczka ta zapowiada się więc niezwykle interesująco.

Pośród pozostałych walk na szczególne słowa wyróżnienia zasługują również pojedynki Caio Borralho z Armenem Petrosyanem oraz Saida Nurmagomedova z D. Silvą de Andrade.

Jeśli szukacie natomiast ciekawych typów na opisywaną galę, to znajdziecie je pod niniejszym linkiem. Jak zawsze staraliśmy się dać z siebie wszystko.