Villarreal – Lech: skład “Kolejorza”. Dwie pozycje zwracają szczególną uwagę

Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądał skład Lecha Poznań na wyjazdowy mecz Ligi Konferencji Europy z Villarreal. John van den Brom w ostatnim czasie stawiał na sprawdzonych graczy, dokonując w poszczególnych meczach tylko kilku roszad. Czy podobnie będzie i tym razem?

villarreal lech skład

Przewidywany skład Lecha na mecz z Villarreal

Mecz Villarreal – Lech już 8 września, o godzinie 18:45. Wydaje się, że jeśli chodzi o wyjściowy skład Lecha Poznań, to zagadką jest obsada dwóch pozycji. W wyjściowej jedenastce powinniśmy zobaczyć Mikaela Ishaka, który w ostatnich spotkaniach dostał nieco odpoczynku.

Przewidywany skład Lecha Poznań: Bednarek – Pereira, Dagerstal, Milić, Douglas (Rebocho) – Kvekveskhiri (Murawski), Karlstroem, Velde, Amaral, Skóraś – Ishak.

W naszym odczuciu tak właśnie może wyglądająć wyjściowa jedenastka Lecha. Velde powinien zagrać od pierwszej minuty, kosztem Citaiszwiliego. Jeśli chodzi o prawą obronę, to tutaj van den Brom może postawić na Douglasa bądź Rebocho. Ciekawi jesteśmy także, kto będzie partnerował Jesperowi Karlstroemowi w środku pola. Wydaje się, że może to być Kvekveshkiri. Choć nie odbierajmy szans Radosławowi Murawskiemu.