Wiktor Przyjemski musi odpocząć od żużla!

Fatalne informacje dla Polonii Bydgoszcz oraz wszystkich fanów Wiktora Przyjemskiego. Niezwykle utalentowany junior musi odpocząć od żużla!

Wiktor Przyjemski kontuzjowany

Nie tak przygotowania do ważnej części sezonu wyobrażała sobie Polonia Bydgoszcz. Przed półfinałowym dwumeczem z ROW-em Rybnik w ramach 1. Ligi Żużlowej stało się jasne, że Polonii nie pomoże Wiktor Przyjemski.

Ze względu na kontuzję ten junior, który stał się jednym z liderów Polonii, musi odpocząć. Nie pojedzie ani w meczach ligowych, ani w zawodach z cyklu SEC.

Poniżej komunikat Polonii w tej sprawie.

„Wiktor Przyjemski jest po kolejnych badaniach. Te odbyły się wczoraj pod okiem prof. dr hab. Zbigniewa Serafina w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Jurasza w Bydgoszczy, za co serdecznie dziękujemy.

Wykryto obrzęk szpiku zęba obrotnika i trzonu C2. Wiktor nie wystąpi w zawodach TAURON Speedway Euro Championship oraz w meczach półfinałowych 1. Ligi Żużlowej. Po ustąpieniu obrzęku przejdzie kolejne badania kontrolne, które pozwolą określić moment powrotu na tor.

Zarówno Wiktor, jak i cały jego team będą z drużyną w Rybniku oraz podczas rewanżowego pojedynku w Bydgoszczy. Cały zespół intensywnie przygotowuje się do obu spotkań i przystąpi do nich w pełni zmobilizowany. Będziemy musieli radzić sobie bez Wiktora, ale zrobimy wszystko, by wygrać” – informuje bydgoski klub na swojej stronie internetowej.