Wisła Płock – VIVE Kielce: zapowiedź, typy, kiedy, o której, gdzie obejrzeć? Transmisja meczu (PGNiG Ekstraliga)

Wisła Płock – VIVE Kielce: zapowiedź, typy, kiedy, o której, gdzie obejrzeć? Transmisja meczu (PGNiG Ekstraliga)

Wszystkie bilety wyprzedane już na kilka dni przed rozpoczęciem spotkania i nerwowe wyczekiwanie na to, kto tym razem zostanie najlepszą drużyną PGNiG Superligi. Wisła Płock – VIVE Kielce typy. Serdecznie zapraszamy.

PGNiG Superliga: Wisła Płock – VIVE Kielce, czyli mecz o mistrzostwo Polski

Czy szczypiornistów z Kielc można nazwać prawdziwymi hegemonami krajowych rozgrywek? Takie określenie to absolutnie minimum, które może określić skalę ich dominacji na krajowym podwórku. Przypomnijmy bowiem, iż ekipa ze stolicy województwa świętokrzyskiego przystępuje aktualnie do walki o swój jedenasty tytuł mistrzowski z rzędu!

Tak się składa, że ich tegorocznym przeciwnikiem w meczu rozstrzygającym o tym, do kogo trafi najcenniejsze z trofeów, będzie zespół Wisły Płock. Stawka wtorkowej rywalizacji w płockiej Orlen Arenie jest ogromna, a drużyna gospodarzy niezwykle zdeterminowana. Tego ukryć się nie da.

Wiecznie druga Wisła (20 wicemistrzostw) zdaje się aczkolwiek mieć stosunkowo niewielkie szanse na odniesienie końcowego sukcesu. Skąd taki pomysł? Tego dowiecie się z kolejnego akapitu

Wisła Płock – VIVE Kielce typy i kursy bukmacherskie

Najciekawsze Wisła Płock – VIVE Kielce typy przedstawiają się następująco:

Widzieliście historię paru poprzednich starć pomiędzy dwiema opisywanymi ekipami. W tych pojedynkach zawsze było gorąco. I to nie tylko pod względem napomnień, ale także gdy mowa o zdobyczy bramkowej. Zarówno miejscowi jak i podopieczni sprawiają aktualnie wrażenie będących w absolutnie topowej formie. Przekroczenie linii 57 punktów nie powinno sprawić im więc najmniejszych problemów.

wisła płock vive kielce typy

Najistotniejsze bardzo często jest to, jak konkretna drużyna zdoła “wejść w mecz”. Tyczy się to nie tylko rywalizacji piłkarskiej. Mocno liczymy więc na to, iż płocczanie spróbują dotrzymać kroku VIVE już od pierwszych minut tej potyczki, a sama pierwsza połowa będzie naprawdę obfita w gole.

Gdzie obejrzeć Wisła Płock – VIVE Kielce? Transmisja na żywo

Wisła Płock – VIVE Kielce transmisja na żywo z tej niezwykle interesującej rywalizacji będzie dostępna na antenie TVP Sport. Odbędzie się ona w dniu 24 maja 2022r. o godz. 19:15.