Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Kurs 300.00 od Superbet!

Kibice zastanawiają się kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował kurs 300.00 na zakłady na nowego selekcjonera Polski. Zobacz poniżej, jak skorzystać z oferty.

Obstaw tutaj

Kurs 300.00 na nowego selekcjonera reprezentacji Polski w Superbet

Większość bukmacherów już wystawiła zakłady na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. W tym gronie znalazł się także Superbet który mało tego, przygotował podwyższony kurs 300.00. To oferta skierowana dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta i aktywują w Superbet kod promocyjny BETMAX. Następnie należy zdeponować 50 zł i postawić za minimum 2 zł zakłady na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Całą instrukcję skorzystania z promocji znajdziesz poniżej.

  1. Załóż konto w Superbet z kodem promocyjnym BETMAX (podajesz go w trakcie rejestracji).
  2. Zaloguj się i wpłać minimum 50 złotych.
  3. Postaw za minimum 2 złote zakłady na nowego selekcjonera reprezentacji Polski.
  4. Jeżeli trafisz, otrzymasz 600 zł bonusu (kurs 300.00 x 2 złote) oraz swoją wygraną.

Obstaw tutaj

To jeszcze nie wszystko, bowiem Superbet za kod promocyjny BETMAX oferuje także 3754 złotych bonusu powitalnego, w tym freebety o łącznej wartości aż 54 złotych.

Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

Warto jeszcze chwilę poświęcić temu, kim będzie nowy selekcjoner Polski. Kto za Santosa? W tej chwili na giełdzie nazwisk faworytem wydaje się być Marek Papszun. To szkoleniowiec, który zbudował od podstaw Raków Częstochowa i doprowadził ten klub do Mistrzostwa Polski. Papszun jest bezrobotny i słynie z żelaznej dyscypliny. Zna też doskonale polskich piłkarzy. To mają być argumenty przemawiające właśnie za tym wyborem. Duże szanse może też mieć Maciej Skorza, który jest najbardziej utytułowanym polskim trenerem, zetknął się już z kadrą, a ostatnio świętuje duże sukcesy w Azji. Problemem Skorży może być wciąż obowiązujący kontrakt. Jako trzecią opcję wymienia się Michała Probierza, a więc aktualnego trenera reprezentacji młodzieżowej. Za nim ma przemawiać dobra znajomość z Cezarym Kuleszą. Sami jesteśmy ciekawi kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.