Lech – Raków: kurs 300.00 na min. jednego gola “Kolejorza”

W hitowym starciu PKO BP Ekstraklasy dojdzie do pojedynku Lech Poznań – Raków Częstochowa. Kurs 300.00 na gola gospodarzy, to propozycja bukmachera Superbet.

Lech Poznań - Raków Częstochowa bonus

ODBIERZ BONUS

600 zł za gola Lecha Poznań w meczu z Rakowem Częstochowa

Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak aktywować bonus na mecz Lech Poznań – Raków Częstochowa. Kurs dotyczy osób, które nie posiadają jeszcze konta w Superbet i aktywują przy rejestracji dedykowany Superbet kod promocyjny BETMAX. Podążaj za poniższymi wskazówkami:

  1. Zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym BETMAX.
  2. Doładuj swoje konto kwotą minimum 50 złotych.
  3. Zagraj za minimum 2 złote zakład przedmeczowy na gola Lecha w meczu z Rakowem.
  4. Bukmacher aktywuje kurs 300.00.
  5. Jeżeli trafisz, wygrasz standardowo oraz extra 600 zł (kurs 300.00 x stawka 2 zł)

Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść do rejestracji i aktywować na mecz Lech – Raków kurs 300.00 opisany powyżej. Pamiętaj o spełnieniu wszystkich wspomnianych warunków promocyjnych.

ODBIERZ BONUS

To nie wszystkie promocje, które czekają w Superbet. Razem z kodem promocyjnym możesz odebrać bowiem aż 3754 złotych w bonusach powitalnych. To między innymi tydzień bez ryzyka, z cashbackiem aż do 3500 złotych. Jeżeli zawiodą Cię typy, otrzymasz stosowny zwrot. Masz pomysł na mecz Lech – Raków? Zakłady bukmacherskie Superbet przygotowały naprawdę solidną ofertę, zarówno wspomnianych już bonusów, jak i rynków bukmacherskich.