Legia Warszawa – Widzew Łódź. Bonus 250 zł za gola jednej z drużyn!

Przed nami ligowy klasyk, a więc mecz Legia Warszawa – Widzew Łódź. Bonus 250 zł za gola jednej z drużyn to oferta, którą przygotował znany i szanowany bukmacher STS. Poniżej sprawdzisz wszelkie szczegóły, jak z niej skorzystać.

Legia Warszawa - Widzew łódź bonus 250

ODBIERZ BONUS

Bonus 250 zł za gola w meczu Legia Warszawa – Widzew Łódź od STS!

Już w niedzielę, 3 września 2023 roku mecz, na który czekają kibice obu klubów i nie tylko. W końcu chodzi o wielki klasyk Legia Warszawa – Widzew Łódź. 250 zł to propozycja bonusu od bukmachera STS, który możesz zgarnąć po tym, jak prawidłowo przewidzisz, która z drużyn strzeli gola. Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie mają jeszcze konta w STS i zarejestrują je z kodem promocyjnym STSMAX. Kod podajesz w trakcie rejestracji lub aktywujesz go, klikając w przycisk “odbierz bonus” w naszym tekście. Spójrz poniżej na szczegóły:

  1. Przejdź na stronę STS i dokonaj rejestracji z kodem promocyjnym STSMAX.
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe.
  3. Wpłać minimum 50 zł (może to być też więcej).
  4. Postaw za minimum 2 zł (lub więcej) zakład przedmeczowy na gola Legii Warszawa lub Widzewa Łódź.
  5. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, otrzymasz standardową wygraną, a dodatkowo bonus o wartości 250 złotych.

ODBIERZ BONUS

To jeszcze nie wszystko, bowiem za kod promocyjny STSMAX, ten bukmacher oferuje wiele bonusów, w tym zakład bez ryzyka do 100 zł na pierwszy kupon. Zatem jeżeli nawet Twój zakład na mecz Legia Warszawa – Widzew Łódź się nie powiedzie, otrzymasz zwrot stawki do maksymalnie 100 złotych!