Polska – Czechy: bonusy i promocje bukmacherskie na mecz

Czas na kolejny mecz eliminacji Euro 2024, a więc Polska – Czechy. Bonusy bukmacherskie są dostępne, a to dobra okazja, aby przejrzeć najlepsze promocje na ten pojedynek. Dzięki nim możesz otrzymać dodatkowe środki czy aktywować wyższe kursy na mecz Polaków z Czechami.

Polska – Czechy bonus 300 zł za brak gola Lewandowskiego (Superbet)

Polska - Czechy

ODBIERZ BONUS

Superbet proponuje bonus 300 zł na mecz Polska – Czechy, jeżeli Robert Lewandowski nie strzeli gola. Ostatnio “Lewy” zdobył co prawda dla gole dla FC Barcelony, ale jego forma w reprezentacji pozostawia wiele do życzenia. Skorzystanie z tej oferty możliwe jest po rejestracji konta z kodem promocyjnym BETMAX i wpłacie minimum 50 złotych na pierwszy depozyt. Następnie musisz postawić dowolny zakład na mecz Polska – Czechy. Bonus aktywuje się sam i otrzymasz 300 zł, jeżeli “Lewy” nie strzeli.

Polska – Czechy bonus 400 zł za gola Polaków (STS)

Polska - Czechy kurs 200 na gola

ODBIERZ BONUS

Na mecz Polska – Czechy bonusy bukmacherskie czekają także w STS. Bukmacher po rejestracji z kodem STSMAX aktywuje kurs 200.00 na gola biało-czerwonych. Żeby skorzystać z tej promocji, oprócz założenia konta z kodem, konieczne jest pierwsze doładowanie o wartości minimum 50 zł i postawienie zakładu za minimum 2 zł na to, że Polacy strzelą gola przeciwko Czechom. Jeżeli trafisz, otrzymasz 400 zł w bonusie.

Polska – Czechy kurs 300.00 na gola reprezentacji Polski (ETOTO)

kurs 300 na gola polaków

ODBIERZ BONUS

Kolejny bonus na mecz Polska – Czechy to propozycja bukmachera ETOTO. Jest to kurs 300.00 na gola Polaków. Żeby skorzystać z promocji zarejestruj się z kodem ETOMAX, a następnie przejdź pod ten link i postaw za dokładnie 1 zł zakład na gola Polaków. Jeżeli trafisz, otrzymasz 300 złotych w bonusie.

Polska – Czechy kurs 100.00 na wygraną Polaków (LVBET)

Polska - Czechy kurs

ODBIERZ BONUS

Ostatnia na mecz Polska – Czechy promocja pochodzi od bukmachera LVBET. Tym razem jest to kurs 100.00 na zwycięstwo podopiecznych Michała Probierza. Najpierw wymagana jest rejestracja z kodem 20BEST, a następnie wpłata minimum 20 zł. Na koniec postaw za 1 zł zakład na wygraną Polski po kursie 100.00. Wygrana oznacza przyznanie bonusu 100 zł.

Polska – Czechy bonus 300 zł jeżeli Lewy przybije piątkę (BETFAN)

Polska - Czechy bonus Betfan

ODBIERZ BONUS

Ciekawy bonus na mecz Polska – Czechy przygotował Betfan. Możesz zgarnąć 200 złotych bonusu, jeżeli w trakcie transmisji meczu Robert Lewandowski przybije z kimkolwiek piątkę. Bonus zostanie aktywowany jeżeli zarejestrujesz konto z kodem promocyjnym BETFANMAX, wpłacisz na swój pierwszy depozyt minimum 25 zł oraz postawisz za 25 zł dowolny kupon, na którym znajdzie się dowolny zakład na mecz Polska – Czechy. Łączny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0. Jeżeli Lewy zbije piątkę, zgarniesz 200 zł w bonusie.

Jeżeli nie wiesz lub nie chcesz wpisywać kodów promocyjnych, na mecz Polska – Czechy promocje bukmacherskie aktywujesz poprzez kliknięcie czerwonych przycisków “odbierz bonus” w powyższym tekście. Pamiętaj, żeby spełnić wszystkie opisane warunki regulaminowe. Są one gwarancją otrzymania poszczególnych bonusów. Powodzenia!