Raków, Lech, Legia i Pogoń wygrają swoje mecze? Gigantyczny kurs od STS

Już 2 sierpnia Raków Częstochowa zagra rewanżowy mecz z Qarabachem w ramach el. Ligi Mistrzów, a dzień później do gry w rewanżowych starciach el. Ligi Konferencji Europy wejdą Lech Poznań, Pogoń Szczecin i Legia Warszawa. Przygotowaliśmy kupon na komplet zwycięstw polskich drużyn. Kurs bukmacherski w STS zaskoczy!

Raków, Lech, Legia i Pogoń wygrają?

OBSTAW TUTAJ

Komplet zwycięstw polskich drużyn w europejskich pucharach?

Jeżeli wierzysz, że zarówno Raków Częstochowa, Legia Warszawa, Lech Poznań, jak i Pogoń Szczecin, wygrają swoje rewanżowe mecze w eliminacjach europejskich pucharów, to możesz postawić taki kupon akumulowany w STS. Bukmacher oferuje kurs całkowity 11.30, co oznacza, że przykładowo stawiając 10 zł, do wygrania będziesz miał blisko 100 złotych.

Czy warto skorzystać? O ile Legia, Lech i Pogoń są faworytami meczów rewanżowych, to Raków jest underdogiem. Niemniej jednak, w pierwszym starciu częstochowianie pokazali i jakość i charakter, więc niewykluczone, że z Azerbejdżanu wylecą ze zwycięstwem.

Bukmacher STS proponuje nowym użytkownikom bonus do 1660 złotych. Jeżeli podasz przy rejestracji kod promocyjny STSMAX, Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczonym (kurs min. 1.85). To oznacza, że nawet jak przegrasz wskazany wyżej kupon, otrzymasz zwrot stawki do max. 100 zł. Powodzenia.