Świątek – Pegula: darmowy zakład 20 zł na finał WTA Finals 2023

Już dzisiaj Iga Świątek rozegra jeden z ważniejszych meczów w swojej karierze. Polka powalczy o triumf w turnieju finałowym. Jeżeli chcesz obstawiać finał WTA Finals 2023, to na starcie Świątek – Pegula darmowy zakład 20 zł znajdziesz we Fortunie. To bonus bez depozytu.


ODBIERZ BONUS

Świątek – Pegula darmowy zakład (freebet) 20 zł od bukmachera Fortuna

Iga Świątek i Jessica Pegula są jak na razie bezbłędne, więc finał WTA Finals 2023 szykuje nam rewelacyjne widowisko. Jeżeli chodzi o wspomniany darmowy zakład na Świątek – Pegula, bonus znajdziesz we Fortunie. Jest on częścią oferty powitalnej, którą otrzymasz po rejestracji z czerwonego przycisku widocznego w naszym tekście.

Warto wiedzieć, jak aktywować bonus na finał WTA Finals 2023. Na mecz Świątek – Pegula freebet odbierzesz w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się w Fortunie, z tego odnośnika – trwa to około 30 sekund.
  2. Zweryfikuj swoją tożsamość skanami dokumentu tożsamości lub z wykorzystaniem usługi MojeID.
  3. Otrzymasz 20 zł bez depozytu.
  4. Przygotuj dowolny kupon – może to być dowolny zakład na mecz Świątek – Pegula.
  5. Pod stawką zaznacz okienko “do zapłaty 2800 pkt”, co jest równoznaczne z aktywacją darmowego zakładu 20 zł.
  6. Powodzenia!

Wygrana z darmowego zakładu podlega jednokrotnemu obrotowi. To jednak nie wszystko, bowiem Fortuna ma także dla Ciebie zakład bez ryzyka. Możesz skorzystać z niego również na finał WTA Finals 2023, a więc mecz Świątek – Pegula. Zakład bez ryzyka do 100 zł oznacza, że jeżeli postawisz zakłady i nie trafisz, otrzymasz zwrot swoich pieniędzy.

ODBIERZ BONUS