Albania – Czechy typy i kursy bukmacherskie (12.10.2023)

To już siódma kolejka eliminacji do mistrzostw Europy 2024. W niniejszym tekście przedstawiamy na mecz Albania – Czechy typy. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!

Albania – Czechy typy i przewidywania

Znacie już nasze Albania – Czechy typy na pojedynek eliminacji Euro 2024 w Tiranie. Warto wspomnieć, że przed tym spotkaniem Albania zajmuje pierwsze miejsce w grupie E. Na koncie tego zespołu znajdują się trzy zwycięstwa, remis, a także porażka.

Albania - Czechy typy

Czesi są wiceliderem grupy. Póki co dwa razy wygrali, dwukrotnie dzielili się punktami, a ponadto nie zaznali ani jednej porażki.

W kontekście tego spotkania prognozujemy, że albo wygrają Czesi, albo będziemy mieć remis. Skąd właśnie takie przeczucia? W tym przypadku nade wszystko mamy na uwadze pięć ostatnich meczów tego zespołu. Czesi trzykrotnie w nich remisowali, a dwa razy odnieśli triumfy. To niewątpliwie bardzo wymowna statystyka.

Przeczuwamy również, że Albania strzeli maksymalnie jednego gola. Tutaj wzięliśmy pod uwagę kwestię tego, że Albańczycy zdobyli mniej niż 1,5 bramki w dwunastu z ostatnich piętnastu meczów.

Generalnie zatem ta drużyna narodowa ma kłopot z częstym notowaniem trafień. Nieco inaczej było w trakcie niedawnego meczu z reprezentacją Polski, kiedy to Albańczycy przekroczyli wspomnianą barierę – wywalczyli dwie bramki.

Albania – Czechy ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy wypadali albańscy i czescy piłkarze? Oto rezultaty osiągane przez te dwie drużyny narodowe.

Ostatnie mecze Albanii:

  • Albania – Polska 2:0
  • Czechy – Albania 1:1
  • Wyspy Owcze – Albania 1:3

Ostatnie mecze Czech:

  • Węgry – Czechy 1:1
  • Czechy – Albania 1:1
  • Czarnogóra – Czechy 1:4

Albania – Czechy bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 7 września 2023 roku. Wówczas emocji absolutnie nie brakowało.

  • Czechy – Albania 1:1
  • Czechy – Albania 3:1

Ostatnia konfrontacja Czechów i Albańczyków zakończyła się remisem 1:1. Wcześniej, tj. 8 czerwca 2021 roku, było natomiast 3:1 dla Czechów. Także i tym razem faworytem są nasi południowi sąsiedzi.

Albania – Czechy kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Albania – Czechy typy na mecz w ramach eliminacji do Euro 2024. A co w kontekście tego spotkania przewidują bukmacherzy? Oni większe szanse na zwycięstwo dają reprezentacji Czech, co oczywiście nie jest większą niespodzianką.

Gdzie oglądać Albania – Czechy? Transmisja

Mecz Albania – Czechy zapewne zagwarantuje bardzo dużo emocji. Spotkanie zostało przewidziane na 12 października 2023 roku. O której Albania – Czechy początek rywalizacji? Zmagania ruszą o godzinie 20:45.

Spotkanie odbędzie się na stadionie w Tiranie. Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego pojedynku. Mecz obejrzysz m.in. na CT sport oraz Polsat Sport. Wolisz śledzić rywalizację za pomocą internetu? Żaden problem.

Stream online z konfrontacji Albania – Czechy dostępny będzie na platformie Polsat Box Go. Można z niej korzystać z poziomu urządzeń mobilnych, komputerów oraz nowoczesnych telewizorów. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.