Eliminacje Euro 2024 | Typy i kursy bukmacherskie

Trwają już eliminacje Euro 2024. Typy bukmacherskie na najciekawsze, naszym zdaniem mecze, znajdziesz poniżej. Wraz z nimi przygotowaliśmy wyjątkowo cenne analizy, które pomogą w obstawianiu.

Eliminacje Euro 2024 typy bukmacherskie

Powyżej poznałeś nasze typy na nadchodzące mecze eliminacji Euro 2024. Typowanie mamy we krwi, a więc czas na analizy, dlaczego wybraliśmy takie, a nie inne zakłady.

el. Euro 2024 typowanie: Powyżej 2.5 goli w spotkaniu Chorwacja – Armenia

W ostatnim dniu eliminacji do Euro 2024 będziemy mieli do czynienia z dwoma spotkaniami o stawkę. Pierwsze z nich to rywalizacja Chorwacji z Armenią. Ogniści potrzebują raptem punktu, by zapewnić sobie grę na mistrzostwach Starego Kontynentu. Rywal nie jest co prawda zbyt wymagający, ale przecież nie takie rzeczy już widywaliśmy podczas przygody z obstawianiem. Najrozsądniej będzie zatem prawdopodobnie założyć się o liczbę goli.

el. Euro 2024 typowanie: Walia wygra z Turcją

Ogromną nadzieję na potknięcie Chorwatów mają reprezentanci Walii. Tylko i wyłącznie porażka zespołu z Półwyspu Bałkańskiego da im bowiem możliwość gry na mistrzostwach Europy. Oczywiście szanse na powodzenie podobnego scenariusza są znikome, ale jak mawia klasyk “póki walczysz, jesteś zwycięzcą”.

el. Euro 2024 typowanie: Więcej niż 3.5 bramki w meczu Grecja – Francja

Przebicie historycznego 14:0 nie jest absolutnie możliwe. Nie oznacza to jednak, że Grecy mogą być spokojni o swój los. Trójkolorowi zawsze grają na maxa. Bez względu na to, kto melduje się po drugiej stronie boiska. Typujemy więc, że widzowie zgromadzeni na OPAP Arenie w Atenach będą świadkami przynajmniej czterech trafień.

Gdzie obstawiać eliminacje Euro 2024? Zakłady pod lupą

Przejrzeliśmy na eliminacje Euro 2024 zakłady bukmacherskie. Wybraliśmy najlepszych operatorów z najbardziej atrakcyjnymi w naszym odczuciu bonusami dla graczy. Ich oferty sprawdzisz w poniższej tabeli.

Bukmacherzy
Bonusy
Obstaw tutaj

1.Superbet

najlepsi bukmacherzy to SUPERBET

🎁Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

Obstaw tutaj

2.BetclicNajlepsze strony bukmacherskie BETCLIC

🎁Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

 

Obstaw tutaj

3.STSSTS

🎁Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX

OBSTAW TUTAJ

4.Fortunanajlepsi bukmacherzy to Fortuna

🎁Bonus - do 630 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

 

OBSTAW TUTAJ

5.Betfannajlepsi bukmacherzy online BETFAN

🎁Bonus - do 300 zł złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

 

Obstaw tutaj

Jak obstawiać eliminacje Euro 2024?

Chcesz postawić na eliminacje Euro 2024 zakłady, a nie wiesz co wybrać? Spójrz na krótki poradnik, dzięki któremu będziesz wiedział, jak wykorzystać swoje na eliminacje Euro 2024 typy bukmacherskie. Co można obstawiać, a co warto? Spójrz na kilka proponowanych przez nas rodzajów zakładów bukmacherskich.

Zwycięzca meczu

Najpopularniejsze zakłady na eliminacje Euro 2024 to bez dwóch zdań obstawianie zwycięzcy meczu. W ten sposób typujesz która reprezentacja wygra, a możesz postawić zakłady także na remis.

Handicap

Kiedy mierzą się silnie reprezentacje z dużo słabszymi, a takie często są uroki eliminacji Euro 2024, można próbować grać zakłady z handicapem na bramki. Wówczas od końcowego wyniku odejmuje się bądź dodaje wybranej drużynie określoną liczbę goli. Na przykład wygrana Portugalii z Liechtensteinem z handicapem -4.5 dla Portugalii oznacza, że CR7 i spółka muszą wygrać minumum pięcioma bramkami.

Euro 2024 typy bukmacherskie

Liczba bramek

Nie trzeba stawiać na wyniki meczów, a można zagrać overy i undery bramkowe. Obstawiasz w ten sposób na przykład, że w meczu eliminacji Euro 2024 padnie powyżej 2.5 gola, co oznacza, że muszą zostać strzelone przynajmniej trzy bramki.

Strzelec gola

Kiedy na boisku przebywa Mbappe czy inny bramkostrzelny piłkarz, możesz pokusić się o zakłady, że to właśnie on strzeli jednego z goli.

Obie strzelą

Ciekawym zakładem na el. Euro 2024 jest też BTTS, czyli both teams to score. Zakłady na obie strzelą można postawić, że właśnie obie reprezentacje zdobędą gole lub też, że tak się nie wydarzy.