Czy Robert Lewandowski zagra z Łotwą? Znamy skład Polaków

Czy Robert Lewandowski zagra z Łotwą? Znamy skład Polaków
Icon Sport

Wielu kibiców zastanawiało się czy Robert Lewandowski wystąpi w meczu Polska – Łotwa? Padały sugestie, że po ostatnim kiepskim występie przeciwko Czechom, “Lewy” powinien udać się do klubu i dać szanse zmiennikom. Z takich komentarzy nic sobie jednak nie zrobił Michał Probierz. Selekcjoner reprezentacji Polski zadecydował już bowiem czy Lewandowski zagra z Łotwą.

Robert Lewandowski zagra przeciwko Łotwie

Polska już 21 listopada 2023 roku rozegra towarzyski mecz przeciwko Łotwie, który będzie okazją nie tylko na przegląd wojsk dla Michała Probierza, ale także szansą na zmazanie plamy po eliminacjach Euro 2024. Wszak Łotwa to dużo słabszy rywal od Czechów, ale z drugiej strony, patrząc na to, jakie problemy mieliśmy z Mołdawią, to niczego pewnym być nie można.

Poznaliśmy jednak odpowiedź na pytanie czy Robert Lewandowski zagra w meczu Polska – Łotwa. Odpowiedź ta jest twierdząca, o czym na konferencji prasowej poinformował selekcjoner Polaków, Michał Probierz.

Michał Probierz zdradził nie tylko czy Robert Lewandowski wystąpi w meczu z Łotwą, ale podał do wiadomości publicznej także cały skład Polaków na mecz z Łotwą. Oto on: Skorupski — Frankowski, Kiwior, Wieteska, Bednarek, Zalewski — D. Szymański, S. Szymański, Piotrowski — Lewandowski, Buksa. Selekcjoner zadecydował także, że w przerwie meczu dojdzie na pewno do jednej roszady. Mianowicie Łukasza Skorupskiego w bramce zastąpi Marcin Bułka, który to zbiera kapitalne recenzje we francuskiej Ligue 1.