Francja – Gibraltar typy i kursy bukmacherskie (18.11.2023)

18 listopada przyniesie nam kolejne piłkarskie emocje. Chodzi choćby o starcie Francja – Gibraltar. Ten mecz ma wyraźnego faworyta. Sprawdźcie, jakie przygotowaliśmy Francja – Gibraltar typy!

Francja – Gibraltar typy bukmacherskie

Francja zagra z Gibraltarem w ramach dziewiątej kolejki kwalifikacji do Euro 2024. Faworytem – i to bardzo wyraźnym – są oczywiście “Trójkolorowi”. Wydaje się, że bez najmniejszego kłopotu powinni oni wygrać to spotkanie z outsiderem grupy B.

Francja - Gibraltar typy
fot. Icon Sport

Dotychczas Francuzi wywalczyli komplet punktów w kwalifikacyjnych zmaganiach i są liderem grupy B. Gibraltar zajmuje natomiast ostatnią pozycję w tym zestawieniu. Ta ekipa nie ma na swoim koncie ani jednego “oczka”.

Nasze Francja – Gibraltar typy można uznać za nieco szalone. No, bo przecież Francja w tych eliminacjach straciła tylko jedną bramkę, a… Gibraltar nie strzelił ani jednej. Mimo to uważamy, że rozluźnienie “Trójkolorowych”, które może pojawić się w związku z tym, że Francja ma już pewną przepustkę na Euro, może zostać wykorzystane przez rywali. Dlatego też prognozujemy gole z obu stron.

Mamy też przeczucie, że tutaj może paść gol samobójczy. Tego typu spotkania mają do siebie to, że takie sytuacje jak najbardziej się zdarzają. Choćby lekka niefrasobliwość niżej notowanego zespołu może poskutkować tutaj trafieniem samobójczym. Francuzi to przecież cwane lisy…

Francja – Gibraltar kursy bukmacherskie

Niesamowicie wymowne są kursy na to spotkanie. Mnożnik pod triumf Francji to tylko 1,01. W przypadku remisu jest to 21,00, a wygranej reprezentacji Gibraltaru – 38,00.

Trzeba sobie wprost powiedzieć, że to tak naprawdę może być rzeź niewiniątek. Być może Francuzi podejdą do tego spotkania rozluźnieni, z lekką rezerwą, ale mimo to przeczuwamy, że nie będą mieli najmniejszego kłopotu z pokonaniem niżej notowanego przeciwnika. Te dwa zespoły dzieli potężna różnica klas, co oczywiście trzeba bardzo wyraźnie podkreślić.

Francja – Gibraltar bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 16 czerwca 2023 roku. Wówczas Francja odnotowała wygraną 3:0.

Jak w poprzednich spotkaniach radziły sobie te dwie drużyny? Francja ostatnio pokonała Szkocję 4:1, a wcześniej wygrała z Holandią 2:1. Jeszcze prędzej Francuzi musieli uznać wyższość Niemców 1:2.

Jeżeli chodzi natomiast o Gibraltar, to ten zespół ma za sobą serię wyraźnych porażek. Najpierw było 0:5 z Grecją, później ten zespół przegrał 0:4 z Walią, a następnie uległ 0:4 ekipie Irlandii.

Gdzie oglądać Francja – Gibraltar? Transmisja i godzina

Pojedynek Francja – Gibraltar odbędzie się 18 listopada o godzinie 20:45. Będzie to mecz dziewiątej kolejki kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024. Na pewno warto rozważyć obejrzenie tej konfrontacji. Pewnie trochę emocji tutaj będzie.

Gdzie dostępna będzie transmisja? Spotkanie będzie można śledzić na kanale Polsat Sport News, a także na internetowej platformie Polsat Box Go. Każdy powinien znaleźć zatem coś dla siebie.