Hiszpania – Szkocja typy i kursy bukmacherskie (12.10.2023)

Czas na prawdziwy hit grupy A, w którym to wicelider zmierzy się z niekwestionowanym liderem. Jak przedstawiają się nasze Hiszpania – Szkocja typy? Szczegóły i zapowiedź meczu znajdziesz niniejszym tekście.

Hiszpania – Szkocja typy i kursy bukmacherskie

Czasem podczas poszukiwania ciekawych propozycji bukmacherskich na konkretne spotkanie można znaleźć kilka prawdziwych perełek. Coś nam się wydaje, że mamy właśnie do czynienia z podobnym przypadkiem.

Bukmacherzy bardzo jednoznacznie opowiadają się w tym starciu po stronie gospodarzy. Czy słusznie? Naszym skromnym zdaniem zdecydowanie nie. Po pierwsze dlatego, że Szkoci są zdecydowanymi liderami grupy, a po drugie poprzednie starcie La Furia Roja przegrali niemal z kretesem. Skąd zatem takie przekonanie o triumfie ekipy z Półwyspu Iberyjskiego? Nie mamy zielonego pojęcia.

hiszpania-szkocja-typy

Przede wszystkim warto zatem naszym zdaniem pochylić się nad zakładami związanymi ze zdobyczą bramkową obu ekip. Drużyna z Wysp Brytyjskich ma pewny awans, tak więc w teorii mogliby sobie to spotkanie odpuścić. Znając jednak ich charakter, o podobnym scenariuszu nie może być absolutnie mowy.

Wielką sensacją byłoby na pewno kolejne trafienie Scotta McTominay'a. Gracz Manchesteru United ustrzelił dublet podczas marcowej batalii obu reprezentacji i dokładnie takim samym wyczynem może pochwalić się w ostatnim meczu ligowym. Czyżby zatem przysłowie, iż nic dwa razy się nie dzieje, nie miało tutaj zupełnie żadnego zastosowania?

Hiszpania – Szkocja ostatnie wyniki

Ilość bramek, jakie padały w poprzednich potyczkach z udziałem Hiszpanów oraz Szkotów daje nadzieję, że żaden z fanów, który wybierze się na Estadio de La Cartuja nie pożałuje finalnie tej decyzji. Oba zespoły potrafiły dotychczas zadbać o solidny ładunek emocjonalny i bardzo mocno liczymy na to, że nic w tej kwestii się nie zmieni.

Ostatnie mecze Hiszpanii

 • Hiszpania – Cypr 6:0
 • Gruzja – Hiszpania 1:7
 • Chorwacja – Hiszpania 0:1

Ostatnie mecze Szkocji

 • Szkocja – Anglia 1:3
 • Cypr – Szkocja 0:3
 • Szkocja – Gruzja 2:0

Hiszpania – Szkocja bezpośrednie mecze

 • Szkocja – Hiszpania 2:0
 • Hiszpania – Szkocja 3:1
 • Szkocja – Hiszpania 2:3

Pierwszy bezpośredni mecz grupowy pomiędzy obiema reprezentacjami skończył się ogromną sensacją, a więc zwycięstwem zespołu dowodzonego przez Steve'a Clarke'a. Wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze? Absolutnie nie należy wykluczać tego, że podobny scenariusz lada chwila się powtórzy.

Hiszpania – Szkocja kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się nasze Hiszpania – Szkocja typy już wiecie, ale co w takim razie z kursami bukmacherskimi? Szczegóły w niniejszym zestawieniu:

 • Wygrana Hiszpanii: 1.30 
 • Remis: 5.39
 • Wygrana Szkocji: 9.77

Gdzie oglądać Hiszpania – Szkocja? Transmisja

Relacja live z opisywanego starcia będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Extra. Jej początek zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 12 października 2023 roku.