Holandia – Irlandia typy i kursy bukmacherskie (18.11.2023)

W eliminacyjnej grupie B toczy się zażarta walka o lokatę tuż za plecami Francuzów. Kto zbliży się do ostatecznego zajęcia tego miejsca po sobotnim spotkaniu w Amsterdamie? Oto nasze Holandia – Irlandia typy.

Holandia – Irlandia typy bukmacherskie (el. Euro 2024)

We współczesnym futbolu bardzo często zdarzają się przypadki, kiedy to doskonale dysponowany zawodnik podczas kariery szkoleniowej zupełnie nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Dokładnie tak wygląda dotychczasowa przygoda trenerska Ronalda Koemana. Właściwie jedyne jego sukcesy przypadają na pobyt w klubach holenderskich. Hiszpania czy też Anglia to raczej pasmo mniejszych bądź większych nieporozumień.

Mimo to włodarze rodzimej federacji postanowili mu po raz kolejny zaufać. Z jakim skutkiem? Jak na razie stosunkowo dobrym, ale nie idealnym. Wszystko nadal jest w rękach, a raczej nogach Oranje.

holandia-irlandia-typy

Pomarańczowi mają na dwa spotkania przed końcem eliminacji dokładnie tyle samo punktów co Grecja. Na ich korzyść przemawia jednak dokładnie jeden pojedynek rozegrany więcej. Można więc rzec, że sobotnia wygrana nad Irlandia i perspektywa gry z reprezentacją Gibraltaru pozwoli im świętować awans na przyszłoroczny czempionat.

Przewaga pod kątem umiejętności czystosportowych przemawia zdecydowanie nad ekipą z Niderlandów. Naszym zdaniem pozwoli im to pokonać irlandzkiego golkipera w każdej z połów opisywanego pojedynku.

Z uwagi na liczne ataki bocznymi strefami boiska godne uwagi są również Holandia – Irlandia typy na ilość rzutów rożnych. Wykonanie przynajmniej 9 takich stałych fragmentów gry prze obie reprezentacje to wręcz “pewniak”. Van Dijk górowali dotychczas w tych statystykach nad grupowymi rywalami i naszym skromnym zdaniem nic się w tym aspekcie nie zmieni.

Holandia – Irlandia kursy bukmacherskie

W kursach bukmacherskich widać ogromną przewagę na korzyść Pomarańczowych. Firma STS proponuje przykładowo raptem 1.18 na ich wygraną przy przeliczniku 17.75 opisującym ewentualną szansę na zwycięstwo Irlandczyków. Gdzieś pośrodku tych wartości tradycyjnie jest remis. Podział oczek opatrzono kursem 6.85.

Holandia – Irlandia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Druga część roku 2023 nie była zbyt udana dla Irlandczyków. Ekipa z Wysp rozstrzygnęła na swoją korzyść jedynie potyczkę z reprezentacją Gibraltaru. Na cztery starcia na przestrzeni września oraz października Oranje zwyciężyli natomiast aż trzy. Depay i spółka musieli uznać wyższość Francuzów, co dla większości nie było jakimś zbytnim zaskoczeniem. Co do zasady eliminacje w ich wykonaniu były dotychczas dość udane. Brakuje jednak tej przysłowiowej kropki nad i.

Holandia – Irlandia przewidywane składy

Wyjściowe jedenastki poznamy oczywiście dopiero na około godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Nie przeszkodziło nam to jednak w próbie wytypowania prawdopodobnych składów obu ekip. Oto efekty naszej pracy:

Holandia: Verbruggen – De Vrij – Van Dijk – Blind – Dumfries – Reijnders – Wieffer – Hartman – Simons – Weghorst – Gakpo

Irlandia: Kelleher – Doherty – Duffy – Scales – Manning – Knight – Cullen – Molumby – Sykes – Ferguson – Johnston

Gdzie oglądać Holandia – Irlandia? Transmisja i godzina

Relacja live z opisywanego meczu będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Premium 2. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 18 listopada 2023 roku.