Polska – Czechy typy, kursy i zakłady na mecz (17.11.2023)

Pomimo fatalnej postawy przez cały czas trwania eliminacji Lewy i spółka mogą pożegnać się z rywalizacją pozostawiając po sobie dobre wrażenie. Czy ta sztuka im się powiedzie? Polska – Czechy typy, kursy i analiza przedmeczowa. Serdecznie zapraszamy.

Polska – Czechy typy bukmacherskie (el. Euro 2024)

Niestety ostatnie co można byłoby powiedzieć o polskiej defensywie to to, że jest ona defensywą żelazną. Na przestrzeni siedmiu spotkań Polacy dopuścili do utraty dziewięciu bramek. Gorszym wynikiem mogą “pochwalić się” wyłącznie reprezentanci Wysp Owczych.

Jeśli Czesi zagrają na swoim normalnym poziomie, to pokonanie Wojciecha Szczęsnego powinno być tylko formalnością. Pozostaje mieć nadzieje, że odpowiedź na ewentualne trafienie rywali w wykonaniu naszych Orłów będzie miała co najmniej zdwojoną siłę. Jedynie taki scenariusz pozwoli nadal marzyć o udziale w przyszłorocznych ME.

polska-czechy-typy
Icon Sport

Z opisywanej dwójki w dużo gorszym położeniu są Polacy. Porażka i tym bardziej remis absolutnie ich nie interesują. Liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo. W takich okolicznościach zarówno na boisku, jak i na trybunach powinno być naprawdę gorąco.

Zmobilizowani gospodarze w walce o cenne trzy oczka nie cofną się absolutnie przed niczym. To oznacza mniej więcej tyle, iż na ich koncie pojawi się najprawdopodobniej większa ilość fauli. Polska – Czechy typy na taki przebieg zdarzeń mają stosunkowo zachęcający kurs i na pewno warto rozważyć dodanie ich do kuponu.

Polska – Czechy kursy bukmacherskie

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów delikatnym faworytem tej potyczki są podopieczni Michała Probierza. Kurs na zwycięstwo Biało-czerwonych w ofercie STS wynosi 2.45. Remis wyceniono na 3.25, natomiast ewentualną wygraną Czechów okraszono przelicznikiem 3.00.

Jak widać, kursy są niezbyt zróżnicowane. Z perspektywy obstawiających nie jest to niestety sytuacja komfortowa. Pamiętajmy jednak, że gra w zakładach bukmacherskich nie należy do czynności najprostszych. Jest to tego kolejny dobitny przykład.

Polska – Czechy bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Na przestrzeni kilku ostatnich starć można zaobserwować wyraźną dominację ekipy Czeskich Lwów. Aktualna forma obydwu ekip też raczej wskazuje na to, że to właśnie nasi południowi sąsiedzi powinni zdominować przebieg piątkowego meczu. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże. My jako wierni kibice Biało-czerwonych liczymy oczywiście na wygraną. Piłka bywa jednak bardzo nieobliczalna, co zostało już wielokrotnie udowodnione.

Gdzie oglądać Polska – Czechy? Transmisja i godzina

Miejsc, w których znajdzie się relacja live z tego pojedynku będzie całe mnóstwo. Mowa tu przede wszystkim o antenach stacji TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1,  a także aplikacji mobilnej TVP Sport, platformie Polsat Box Go, jak również stronie internetowej sport.tvp.pl. Pierwszy gwizdek samego pojedynku zaplanowano natomiast na godz. 20:45 w dniu 17 listopada 2023 roku.