Polska – Mołdawia typy i kursy na mecz (15.10.2023)

Stadion Narodowy był zwykle dla Biało-czerwonych szczęśliwy. Czy podobnie będzie także i tym razem? O tym w tekście Polska – Mołdawia typy.

Polska – Mołdawia typy i przewidywania

Skąd Polska – Mołdawia typy na trzy strzelone gole, podczas gdy Farerów udało nam się pokonać raptem dwukrotnie? Powodów jest przynajmniej kilka. Do tych najważniejszych należą jednak przede wszystkim chęć rewanżu za wstydliwą porażkę z czerwca oraz perspektywa awansu na EURO bez konieczności gry w barażach. Połączenie tych dwóch faktów powinno dać nam mieszankę wybuchową, a widzom zgromadzonym w reprezentacyjnej mekce solidną dawkę emocji.

polska-moldawia-typy

Nowy tymczasowy kapitan kadry był jedną z najjaśniejszych postaci drużyny podczas ostatniego meczu z Wyspami Owczymi. Za imponującym zmysłem do gry kombinacyjnej Ziela często inni reprezentacji niestety nie nadążali, czego efektem były tylko dwie zdobyte bramki. Wielu kibiców liczy z pewnością, że przeciwko Mołdawii będzie to już wyglądało zdecydowanie lepiej.

Zieliński bardzo często wyróżnia się w meczach reprezentacyjnych, ale zwykle brakuje mu jednocześnie liczb. Miejmy nadzieję, że jego dotychczasowy dorobek bramkowy będzie miał szansę się powiększyć właśnie podczas niedzielnego wieczoru na Stadionie Narodowym.

Polska - Mołdawia bonus Superbet

ODBIERZ BONUS

Polska – Mołdawia ostatnie wyniki

Zdaje się, że Polacy trafili na idealny moment w rywalizacji z Mołdawianami. Słabości tego zespołu kilka dnie temu zdołali bowiem obnażyć Szwedzi i mocno liczymy na to, że w ich ślady pójdą również Piotrek Zieliński i spółka. Wyjazd na Wyspy Owcze nie będzie może wspominany latami, ale przecież najważniejsze są trzy punkty. Pora zatem zdobyć je po raz kolejny.

Ostatnie mecze Polski

  • Wyspy Owcze – Polska 0:2
  • Albania – Polska 2:0
  • Polska – Wyspy Owcze 2:0

Ostatnie mecze Mołdawii

  • Szwecja – Mołdawia 3:1
  • Wyspy Owcze – Mołdawia 1:0
  • Austria – Mołdawia 1:1

Polska – Mołdawia bezpośrednie mecze

  • Mołdawia – Polska 3:2
  • Mołdawia – Polska 1:0
  • Mołdawia – Polska 1:1

Widok porażki w ostatnim meczu z reprezentacją Mołdawii to dla Biało-czerwonych powód do ogromnego wstydu. Mamy jednak nadzieję, że nie będzie to już trwało zbyt długo. Mobilizacja do poprawienia bilansu jest spora. Teraz tylko należy przełożyć ją na poczynania boiskowe.

Polska – Mołdawia kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Polska – Mołdawia typy. Co natomiast z kursami bukmacherskimi na to starcie? Szczegóły w niniejszym zestawieniu:

Gdzie oglądać Polska – Mołdawia? Transmisja

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu m.in. o TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Co natomiast z samą godziną rozpoczęcia rywalizacji? O której Polska – Mołdawia? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:45 w dniu 15 października 2023 roku.